Povezane vesti

Bivša žena Željka Joksimovića pokazala poruku koju je dobila: "Svi smo bili zaljubljeni u tebe. Neki smo još uvek"

Bivša žena Željka Joksimovića pokazala poruku koju je dobila: "Svi smo bili zaljubljeni u tebe. Neki smo još uvek"

Mondo pre 6 dana
Ljubavna poruka ju je ostavila bez teksta. Vesna, bivša supruga proslavljenog pevača Željka Joksimovića juče je proslavila rođendan, a sada se pohvalila i porukom tajanstvenog muškarca koji joj je, po svemu sudeći, poslao ljubavnu poruku. -… »
Bivša žena Željka Joksimovića dobila tajanstvenu poruku za rođendan: "Zaljubljen sam u tebe još uvek"

Bivša žena Željka Joksimovića dobila tajanstvenu poruku za rođendan: "Zaljubljen sam u tebe još uvek"

Telegraf pre 6 dana
Preporučujemo. Bivša supruga Željka Joksimovića, Vesna, juče je proslavila rođendan, a na svom Instagramu podelila je dirljivu poruku koju je dobila od anonimnog obožavaoca. Poruka, čije je ime Vesna sakrila, glasila je: - Srećan ti rođendan. Da… »
(Foto): "Svi smo bili zaljubljeni u tebe. Neki smo još uvek": Bivša žena Željka Joksimovića javno pokazala poruku koju je…

(Foto): "Svi smo bili zaljubljeni u tebe. Neki smo još uvek": Bivša žena Željka Joksimovića javno pokazala poruku koju je…

Blic pre 6 dana
Bivša supruga Željka Joksimovića, Vesna, juče je proslavila rođendan. Vesna je na svom Instagram profilu objavila poruku koju je dobila od muškarca čije ime nije htela javno da pokaže. - Srećan ti rođendan. Da si mi uvek tako lepa i nasmejana… »

Vesti dana »