Povezane vesti

Đoković pozvao navijače na meč sa Grčkom: Možda poslednji put igram u Srbiji

Đoković pozvao navijače na meč sa Grčkom: Možda poslednji put igram u Srbiji

Politika pre 7 dana
Poslednji put kada sam igrao pred svojim navijačima bilo je baš u 'Pioniru' pre sedam godina i ne znam da li ću još ikada do kraja karijere igrati ovde. Zato pozivam sve da dođu i podrže nas", rekao je najbolji srpski teniser Novak Đoković uoči… »
Đoković: Niko nikad kao vaterpolisti, podelio sam iskustva sa njima i pomoglo je

Đoković: Niko nikad kao vaterpolisti, podelio sam iskustva sa njima i pomoglo je

Politika pre 7 dana
Najbolji srpski teniser Novak Đoković gostujući na RTS-u govorio je o već "čuvenom sastanku" sa vaterpolistima u Parizu koji je, prema njihovim rečima, bio presudan na putu do trećeg uzastopnog zlata. "Situacija sa zlatnim vaterpolistima nije bila… »
Đoković: Zlato na OI najveći uspeh u karijeri

Đoković: Zlato na OI najveći uspeh u karijeri

Sportski žurnal pre 7 dana
Novak je rekao i da, kada je osvojio svoj prvi gren slem turnir 2008. godine, počeo više da veruje u sebe. Srpski teniser Novak Đoković izjavio je večeras da ga motivišu grend slem turniri i igranje za reprezentaciju. - Motivišu me grend slemovi i… »
Đoković: Niko nikad kao vaterpolisti, podelio sam iskustva sa njima i pomoglo je

Đoković: Niko nikad kao vaterpolisti, podelio sam iskustva sa njima i pomoglo je

Sportski žurnal pre 7 dana
Delio sam svoja iskustva kada su me zamolili selektor i čelnici Saveza da uđem kod njih u prostoriju. Oni su bili iznenađeni, ja takođe, dodao je Novak. Najbolji srpski teniser Novak Đoković gostujući na RTS-u govorio je o već "čuvenom sastanku"… »
Đoković pozvao navijače na meč sa Grčkom: Možda poslednji put igram u Srbiji

Đoković pozvao navijače na meč sa Grčkom: Možda poslednji put igram u Srbiji

Sportski žurnal pre 7 dana
Meč Srbije i Grčke za mesto u Svetskoj grupi Dejvis kupa igra se za vikend, a sutra od 16.30 na programu je "otvoreni trening" - Poslednji put kada sam igrao pred svojim navijačima bilo je baš u 'Pioniru' pre sedam godina i ne znam da li ću još… »
Đokovićeva poruka naciji: „Možda i poslednji put igram u Srbiji“

Đokovićeva poruka naciji: „Možda i poslednji put igram u Srbiji“

Nova pre 6 dana
: Dejvis kup reprezentacija Srbije igraće u subotu i nedelju mečeve protiv teniske slekcije Grčke u hali "Aleksandar Nikolić", a član naše selekcije jeste i Novak Đoković. Đoković bez obzira na sve svakodnevno, kao i ostali srpski teniseri… »
Novak progovorio o poseti vaterpolistima i pozvao navijače u ''Pionir'': ''Možda poslednji put igram ovde...''

Novak progovorio o poseti vaterpolistima i pozvao navijače u ''Pionir'': ''Možda poslednji put igram ovde...''

Sportske.net pre 6 dana
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković je bio gost RTS-a, gde je govorio o brojnim aktuelnim i zanimljivim temama, a jedna od njih koja je izazvala veliku pažnju posle Olimpijskih igara u Parizu jeste njegova poseta vaterpolistima, posle koje su… »
Đoković o Nadalu: „On je razlog zašto nisam imao više titula“

Đoković o Nadalu: „On je razlog zašto nisam imao više titula“

Nova pre 6 dana
: Novak Đoković, najbolji srpski teniser, progovorio je o velikom rivalvstvu sa Rafaelom Nadalom, koje se smatra najvećim u istoriji tenisa. Đoković i Nadal igrali su neke od najvećih mečeva u istoriji tenisa. Poslednji put su se sastali na… »
Šta je Nole rekao vaterpolistima u Parizu? „Nisu bili u dobrom raspoloženju. Počeli su da sumnjaju u sebe.“

Šta je Nole rekao vaterpolistima u Parizu? „Nisu bili u dobrom raspoloženju. Počeli su da sumnjaju u sebe.“

Hot sport pre 6 dana
„Situacija sa zlatnim vaterpolistima nije bila planirana!“ Najbolji teniser ikada, Novak Đoković je dao intervju za Radio Televiziju Srbije. Sezona se bliži kraju, a Đoković je ostao bez titule na grend slem turnirima, ali je osvojio zlatnu… »
Možda poslednji put igram u Srbiji: Đoković pozvao navijače na meč sa Grčkom

Možda poslednji put igram u Srbiji: Đoković pozvao navijače na meč sa Grčkom

Euronews pre 6 dana
Novak Đoković govorio je pred meč Dejvis kupa sa Grčkom, koji se igra ovog vikenda, a uoči tog duela istakao je da će možda poslednji put nastupiti pred našim navijačima u Srbiji. Meč Srbije i Grčke za mesto u Svetskoj grupi Dejvis kupa igra se… »
Novak evocirao uspomene iz Pariza, pa se osvrnuo na legendarne bitke sa Nadalom i Federerom

Novak evocirao uspomene iz Pariza, pa se osvrnuo na legendarne bitke sa Nadalom i Federerom

Euronews pre 6 dana
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković još jednom se prisetio zlatnog trenutka u karijeri kada je osvojio nasjajniju medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. Samo nekoliko nedelja nakon što je izgubio finale Vimbldona protiv Karlosa Alkaraza… »
Vavrinka "napravio" idealnog tenisera: Evo u čemu je to Novak Đoković bolji od Nadala i Federera, a u čemu oni od njega

Vavrinka "napravio" idealnog tenisera: Evo u čemu je to Novak Đoković bolji od Nadala i Federera, a u čemu oni od njega

Večernje novosti pre 6 dana
Švajcarski teniser, Sten Vavrinka, trostruki veliki pobednik, nedavno je podelio svoja sećanja na takmičenje protiv Rodžera Federera, Rafaela Nadala i Novaka Đokovića za najveću titulu na ATP turu u poslednjih deset godina. Foto: Profimedia Bivši… »
Đoković: Niko nikad kao vaterpolisti

Đoković: Niko nikad kao vaterpolisti

Sport klub pre 6 dana
Prepričava se čuveni sastanak Novaka Đokovića i vaterpolista Srbije na Olimpijskim igrama, a najbolji teniser svih vremena dao je i svoje viđenje tog susreta. Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu! – Situacija sa zlatnim… »
Đoković pred DK: Dođite, možda poslednji put igram u Srbiji

Đoković pred DK: Dođite, možda poslednji put igram u Srbiji

Sport klub pre 6 dana
Novak Đoković će uz reprezentaciju Srbije u subotu i nedelju igrati protiv Grčke u Dejvis kupu, a ovo bi mogao biti poslednji put da igra pred navijačima u Srbiji. Pored toga, Đoković je govorio i o početku njegove karijere, ali i duelima sa… »
Novakov omiljeni trofej? "Pao sam na zemlju"

Novakov omiljeni trofej? "Pao sam na zemlju"

B92 pre 6 dana
Najbolji srpski teniser Novak Đoković još jednom se prisetio zlatnog trenutka svoje karijere i osvajanja olimpijskog najsjajnije medalje u Parizu. Najtrofejniji teniser svih vremena je u velikom finalu savladao Karlosa Alkarasa od kojeg je nedugo pe… »
Đoković otkrio ko je najzaslužniji za njegove uspehe

Đoković otkrio ko je najzaslužniji za njegove uspehe

B92 pre 6 dana
Najbolji srpski teniser Novak Đoković bio je gost Radio Televizije Srbije kojoj je dao opširan intervju. Blizu je kraja sezona u kojoj Đoković nije osvojio nijedan grend slem turnir, ali jeste zlato na Olimpijskim igrama u Parizu, što mu je bio… »
Đoković: "Ne znam da li ću ikada više igrati u Srbiji"

Đoković: "Ne znam da li ću ikada više igrati u Srbiji"

B92 pre 6 dana
Novak Đoković je u intervjuu za Radio Televiziju Srbije, između ostalog, govorio i o Dejvis kupu. Đoković je opširno govorio o Olimpijskim igrama, US openu, Australijan openu i bitnim teniskim temama. Takođe je otkrio situaciju sa vaterpolistima… »
Novak Đoković nikada emotivniji: Nole o Olimpijskim igrama, povredi, porodici...

Novak Đoković nikada emotivniji: Nole o Olimpijskim igrama, povredi, porodici...

Večernje novosti pre 6 dana
NAJBOLjI teniser svih vremena Novak Đoković je nakon osvajanja zlatne medalje na Olimpijskih igara nastupao na Ju-Es openu, gde nije odbranio titulu, a pred meč tenisker reprezentacije u Dejvis kupu bio je gost Radio televizije Srbije. FOTO… »
Oni su najzaslužniji za Novakov uspeh: Đoković otvorio dušu, ceo svet oduševiće njegove reči

Oni su najzaslužniji za Novakov uspeh: Đoković otvorio dušu, ceo svet oduševiće njegove reči

Večernje novosti pre 6 dana
Najbolji srpski teniser Novak Đoković bio je gost Radio Televizije Srbije kojoj je dao opširan intervju. FOTO: Tanjug/AP Prisećajući se prvog grend slema koji je osvojio (Australijan open) 2008. godine na prvo mesto istakao je podršku porodice. -… »
Novak Đoković zabrinuo navijače: "Možda poslednji put igram u Srbiji"

Novak Đoković zabrinuo navijače: "Možda poslednji put igram u Srbiji"

Večernje novosti pre 6 dana
GOSTUJUĆI na Radio televiziji Srbije Novak Đoković je u opširnom intervjuu jednom izjavom zabrinuo navijače. FOTO: Tanjug/AP Srbiju čeka Dejvis kup meč protiv Grčke. Novak Đoković je pozvao navijače na možda poslednji meč koji igra za… »
Đoković o sastanku sa vatetrpolistima: Počeli su da sumnjaju u sebe...

Đoković o sastanku sa vatetrpolistima: Počeli su da sumnjaju u sebe...

Večernje novosti pre 6 dana
NAJBOLjI teniser svih vremena Novak Đoković je nakon osvajanja zlatne medalje na Olimpijskih igara bio je gost Radio televizije Srbije. FOTO: M. Vukadinović Prepričava se čuveni sastanak Novaka Đokovića i vaterpolista Srbije na Olimpijskim igrama… »
Besplatno u Pionir: Dođite da pozdravite Novaka i drugove

Besplatno u Pionir: Dođite da pozdravite Novaka i drugove

Sport klub pre 6 dana
Karte za Dejvis kup meč između Srbije i Grčke brzo su rasprodate, ali navijači će imati i dodatnui priliku da vide na delu Novaka Đokovića, Dušana Lajovića, Miomira Kecmanovića i Hamada Međedovića. U petak od 16.30 do 18.30 za javnost će biti… »
Vavrinkin idealan teniser: Đoković i Federer izjednačeni

Vavrinkin idealan teniser: Đoković i Federer izjednačeni

Sport klub pre 7 dana
Austrijska kompanija Bitpanda zamolila je Stena Vavrinku da izabere idealnog tenisera po svom ukusu. Pitanja su se odnosila na najbolje udarce, kao i na još neke segmente. Nosilac tri gren slem pehara i nesuđeni član velike petorke, to je i uradio… »

Vesti dana »