Povezane vesti

Karlik Džons u čudu: "Bilo je neverovatno, nikad nisam bio deo nečeg ovakvog, Željko je strog, ali..."

Karlik Džons u čudu: "Bilo je neverovatno, nikad nisam bio deo nečeg ovakvog, Željko je strog, ali..."

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Najveće pojačanje Partizana, Karlik Džons, oduševio je Grobare na premijeri pred navijačima u meču u kojem je Partizan slavio sa 93:60. Džons je upisao 7 poena za 7 minuta, a bio je aktivan i pored terena, a utiske je izneo pred… »
Pitali smo Karlika Džonsa da li je zažalio što nije u NBA već u Partizanu: Odgovor će oduševiti Grobare

Pitali smo Karlika Džonsa da li je zažalio što nije u NBA već u Partizanu: Odgovor će oduševiti Grobare

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Košarkaši Partizana pobedili su AEK 93:60 na premijernom meču, a većina novajlija sa posebnom emocijom je doživela ovaj duel. Najveće pojačanje Partizana, Karlik Džons, oduševio je Grobare svojom igrom i u samo nekoliko minuta… »
Partizan razbio Grke u Beogradu: Sajam, spektakl i strašna partija Obradovićevog tima!

Partizan razbio Grke u Beogradu: Sajam, spektakl i strašna partija Obradovićevog tima!

Mondo pre 5 dana
Impresivna pobeda košarkaša Partizana protiv AEK-a. Košarkaši Partizana deklasirali su AEK u utakmici koja se igrala u hali 3 Beogradskog sajma, pa će u nedelju na istom mestu protiv Pariza igrati za drugi trofej u pripremnom periodu pred novu… »
Klinci uleteli na teren, a onda je nastao haos: I Karlik Džons pevao čuvenu pesmu Grobara

Klinci uleteli na teren, a onda je nastao haos: I Karlik Džons pevao čuvenu pesmu Grobara

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Košarkaši Partizana savladali su AEK na startu pripremnog turnira za novu sezonu rezultatom 93:60. Izabranici Željka Obradovića su posle turnira u Italiji još jednom obradovali svoje navijače, pošto su ubedljivo savladali grčki… »
Lundberga oduševila atmosfera: Poslao Grobarima poruku na srpskom, a onda ih oduševio rečima o Žocu!

Lundberga oduševila atmosfera: Poslao Grobarima poruku na srpskom, a onda ih oduševio rečima o Žocu!

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Košarkaši Partizana savladali su AEK iz Atine u Hali 3 Beogradskog sajma sa ubedljivih 93:60, čime se novi tim crno-belih predstavio Grobarima na sjajan način. Pred nekoliko hiljada navijača pred krcatim tribinama igrači su bili… »
Reči Pokuševskog će oduševiti Grobare: "Na parketu mi se desilo da čujem pesmu, pa zapevam..."

Reči Pokuševskog će oduševiti Grobare: "Na parketu mi se desilo da čujem pesmu, pa zapevam..."

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Košarkaši Partizana savladali su ekipu AEK-a sa 93:60, u okviru prvog meča prijateljskog turnira na beogradskom Sajmu. Bila je ovo prilika da navijači vide na delu novi tim crno-belih, a njegov deo je i Aleksej Pokuševski, koji je… »
Tajrik Džons: "Trener je dobar, mislim da će navijači ceniti moj trud"

Tajrik Džons: "Trener je dobar, mislim da će navijači ceniti moj trud"

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Košarkaši Partizana savladali su AEK u okviru pripremnog turnira za novu sezonu rezultatom 93:60. Izabranici Željka Obradovića su u svojoj prvoj utakmici pred domaćom publikom u novoj sezoni odigrali izvanredno, a odličnu partiju… »
Pogledajte kako su Grobari pozdravili Željka Obradovića pred meč sa AEK-om

Pogledajte kako su Grobari pozdravili Željka Obradovića pred meč sa AEK-om

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Košarkaši Partizanaće u okviru pripremnog turnira odmeriti snage sa ekipom AEK-a, a pomenuti susret počinje od 19 časova. Ovaj duel igra se u Hali 3 Beogradskog sajma, a pred sam početak Grobari su ovacijama dočekali Željka… »
Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Crvena zvezda - Lokomotiva Kuban na VTB Kupu u Rusiji

Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Crvena zvezda - Lokomotiva Kuban na VTB Kupu u Rusiji

Telegraf pre 6 dana
Preporučujemo. Košarkaši Crvene zvezde će se u okviru 2. kola VTB Kupa sastati sa ekipo Lokomotive Kuban. Četa Janisa Sferopulosa je u prvom kolu pretrpela poraz u izuzetno uzbudljivom duelu od ekipe CSKA rezultatom 94:92, te bi sada eventualnim… »
Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Partizan - AEK na "NIS Open Air" turniru

Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Partizan - AEK na "NIS Open Air" turniru

Telegraf pre 6 dana
Preporučujemo. Košarkaši Partizana će u okviru prvog meča turnira "NIS Open Air", odmeriti snage sa atinskim AEK-om. Iako je prvobitno bilo planirano da se pomenuti susret, kao i celokupni turnir održe na Kalemegdanu, zbog loših vremenskih uslova… »

Vesti dana »