Povezane vesti

"Izlazio sam s ku*vama umesto sa majkom": Gastoz zamalo zaplakao u emisiji, otkrio zbog čega se najviše kaje

"Izlazio sam s ku*vama umesto sa majkom": Gastoz zamalo zaplakao u emisiji, otkrio zbog čega se najviše kaje

Mondo pre 6 dana
Nenad Marinković Gastoz je iznenađenje nove sezone rijalitija Elita. Nenad Marinković Gastoz ušao je u osmu sezonu rijaliti programa Elita kao iznenađenje produkcije, a nakon par dana provedenih u Šimanovcima, dobio je priliku da predstavi sebe i… »
"Izlazio sam sa devojkama lakog morala umesto sa pokojnom majkom" Gastoz se slomio u emisiji uživo: Kad je umrla sam…

"Izlazio sam sa devojkama lakog morala umesto sa pokojnom majkom" Gastoz se slomio u emisiji uživo: Kad je umrla sam…

Alo pre 6 dana
Sa knedlom u grlu progovorio o bolnoj temi. Nenad Marinković Gastoz, koji je nedavno ušao u osmu sezonu rijaliti programa "Elita", otvoreno je pričao o svom privatnom životu tokom jednog od zadataka gde su takmičari imali priliku da se predstave… »
"Umesto sa pokojnom majkom, izlazio sam sa lakim devojkama": Gastoz se zbog ovoga najviše kaje: "Mislio sam.."

"Umesto sa pokojnom majkom, izlazio sam sa lakim devojkama": Gastoz se zbog ovoga najviše kaje: "Mislio sam.."

Telegraf pre 6 dana
Preporučujemo. "Tata rijalitija" Nenad Marinković Gastoz ušao je u osmu sezonu " Elite", a sada je otkrio zbog čega se u životu najviše kaje. - Vezuje se za moju majku to, shvatio sam koliko mi je značila, kad sam je izgubio. Popularnost i lova su… »

Vesti dana »