Povezane vesti

Još jedna promocija nasilja na Pinku: Nova „zvezda“ otvoreno priznala da se bavila kriminalom i da je bila u vezi sa…

Još jedna promocija nasilja na Pinku: Nova „zvezda“ otvoreno priznala da se bavila kriminalom i da je bila u vezi sa…

Nova pre 5 dana
: Iako je Željko Mitrović u ovo vreme prošle godine, u jeku protesta protiv sveopšteg nasilja u zemlji, tvrdio da neće biti nastavka "Zadruge", na televiziji Pink uveliko gledamo novu promociju pogrešnih vrednosti. Nedavno je počelo emitovanje nove… »
"Bilo je droge, pljački i ubistava": Ispovest iz Elite zaledila gledaoce, od 11. u kriminalu, dečko na doživotnoj robiji

"Bilo je droge, pljački i ubistava": Ispovest iz Elite zaledila gledaoce, od 11. u kriminalu, dečko na doživotnoj robiji

Mondo pre 6 dana
Ispovest Sare Stijović prepala i učesnike rijalitija koji se emituje na Pinku. Nedavno je na Pink televiziji počela osma sezona rijalitija Zadruga - Elita, u kojoj prvi put gledamo Saru Stijović, devojku iz Švedske koja je u profilu otkrila da se… »
"Bavila sam se kriminalom, bila sam sa vođom klana" Šok ispovest učesnice Elite, obelodanila sve: Ne stidim se toga

"Bavila sam se kriminalom, bila sam sa vođom klana" Šok ispovest učesnice Elite, obelodanila sve: Ne stidim se toga

Alo pre 6 dana
Učesnici nemi nakon njenog izlaganja. Učesnica rijalitija "Elita 8", Sara Stijović, iznenadila je cimere i gledaoce kada je otkrila šokantne detalje iz svog privatnog života. Sara je ispričala da se kao tinejdžerka bavila kriminalom, što je… »
"Bilo je droge, ubistava, bila sam sa vođom kriminala": Zadrugarka otkrila strašne detalje

"Bilo je droge, ubistava, bila sam sa vođom kriminala": Zadrugarka otkrila strašne detalje

Telegraf pre 6 dana
Preporučujemo. Učesnica "Elite 8", Sara Stijović šokirala je cimere i gledaoce svojom pričom iz privatnog života. Naime, ona je ispričala da se bavila kriminalom još kao tinejdžerka. - Na šta si ponosna u životu? - pitala je Ivana Šopić. -… »

Vesti dana »