Povezane vesti

Srpska glumica je sedam godina živela u Splitu: "Imam posttraumatski sindrom"

Srpska glumica je sedam godina živela u Splitu: "Imam posttraumatski sindrom"

B92 pre 5 dana
Glumica Ana Franić je dugo živela van Srbije. Zbog ljubavi je napustila Beograd i preselila se u Split gde je ostala sedam godina. U Split se preselilia nakon što je upoznala profesionalnog ronioca iz Splita, Marka Ižakovića i sedam godina je sa njim… »
Ana Franić zbog ljubavi napustila Beograd i preselila se na hrvatsko primorje: „Nije bilo kako sam očekivala“

Ana Franić zbog ljubavi napustila Beograd i preselila se na hrvatsko primorje: „Nije bilo kako sam očekivala“

Nova pre 6 dana
: Anu Franič je publika volela u seriji "Mješoviti brak", a malo nakon uloge u tada jednoj od najpopularnijih serija se povukla i zbog ljubavi napustila Beograd. Ana Franić se nakon što je upoznala profesionalnog ronioca iz Splita, Marka Ižakovića… »
Srpska glumica se preselila na hrvatsko primorje, pa doživela šok: "Nije kako sam očekivala, ne mogu da se opustim! Imam…

Srpska glumica se preselila na hrvatsko primorje, pa doživela šok: "Nije kako sam očekivala, ne mogu da se opustim! Imam…

Blic pre 6 dana
Talentovana glumica Ana Franić dugo je živela van Srbije. Publika ju je volela u seriji "Mješoviti brak", a malo nakon uloge u tada jednoj od najpopularnijih serija se povukla i zbog ljubavi napustila Beograd. Nakon što je upoznala profesionalnog… »

Vesti dana »