Povezane vesti

On je očuh Seke Aleksić: O njenoj majci brine već 15 godina, a pevačica ovako govori o njemu

On je očuh Seke Aleksić: O njenoj majci brine već 15 godina, a pevačica ovako govori o njemu

Svet & Skandal pre 5 dana
Majka Seke Aleksić u vezi je s jednim čovekom već 15 godina Seka Aleksić gostovala je u emisiji “Prvi red” koja se emituje na televiziji K1 gde je govorila o detaljima iz svog privatnog života. Pevačica je u životu prošla kroz veoma teške… »
"Samo sam želela da umrem, da me nema... Bila sam sama": Naša pevačica (48) prošla kroz pakao: " Imala sam 16 godina kada…

"Samo sam želela da umrem, da me nema... Bila sam sama": Naša pevačica (48) prošla kroz pakao: " Imala sam 16 godina kada…

Blic pre 6 dana
Pevačica Anabela Atijas (49) ne krije da je prošla kroz mnoge bolne situacije u životu, a o njima je javno govorila. Kao jedan od najtežih perioda, Anabela je izdvojila trenutak kada je ostala bez krova nad glavom i bila prepuštena samoj sebi. - Bilo… »
„Preko noći sam ušla u pakao, želela sam samo da umrem“: Anabela o najtežem periodu u životu kada je bila bukvalno bez…

„Preko noći sam ušla u pakao, želela sam samo da umrem“: Anabela o najtežem periodu u životu kada je bila bukvalno bez…

Nova pre 6 dana
: Pevačica Anabela Atijas prošla je kroz mnoge bolne situacije u svom životu. Kao jedan od najtežih perioda izdvojila je onaj kada je ostala bez krova nad glavom i bila prepuštena samoj sebi. „Bilo je mnogo teških momenata i u svakom periodu mog… »

Vesti dana »