Povezane vesti

Aca Stojanović pitao Novaka da izabere između Mesija i Ronalda: Đoković šmekerski odgovorio i dao primer svima

Aca Stojanović pitao Novaka da izabere između Mesija i Ronalda: Đoković šmekerski odgovorio i dao primer svima

Telegraf pre 6 dana
Preporučujemo. Najbolji teniser u istoriji belog sporta Novak Đoković gostovao je na RTS-u u specijalnom intervjuu koji je pratila čitava Srbija i u interesantnom razgovoru otkrio brojne detalje, posebno sa Olimpijskih igara na kojima se okitio… »
Đoković najjače pitanje dobio od devojčice: Aca Stojanović bio u čudu, Nole se oduševio, pa vrhunski odgovorio

Đoković najjače pitanje dobio od devojčice: Aca Stojanović bio u čudu, Nole se oduševio, pa vrhunski odgovorio

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Gostovanje Novaka Đokovića na RTS-u otkrilo nam je mnogo zanimljivosti o najboljem teniseru svih vremena, koji je evocirao uspomene na Olimpijske igre u Parizu i zlatnu medalju, ali i čitavu karijeru. Nole je otkrio i šta mu je… »
“Najžalije mi je što sam taj koncert propustio”: Đokoviću se smejali u studiju kad je rekao koju muziku najviše voli

“Najžalije mi je što sam taj koncert propustio”: Đokoviću se smejali u studiju kad je rekao koju muziku najviše voli

City magazine pre 5 dana
Novak Đoković otkrio uz koju muziku voli da zaigra, a nije “Kosi tata, kosim ja“. Novak Đoković gostovao je na RTS-u kod Dragane Kosjerine i Aleksandra Stojanovića, gde je dao veliki intervju o svojoj karijeri i pričao o nedavnom uspehu koji je… »
Devojčica šokirala Novaka pitanjem na RTS-u! Dao joj odgovor koji će pamtiti ceo život

Devojčica šokirala Novaka pitanjem na RTS-u! Dao joj odgovor koji će pamtiti ceo život

Mondo pre 6 dana
Novak Đoković je najteže pitanje tokom intervjua dobio od jedne devojčice koja je gostovala u studiju sa njim na RTS-u. Srpski teniser Novak Đoković gostovao je u emisiji "Stazom šampiona" na Radio televiziji Srbije (RTS) i govorio na brojne teme… »
Dragana Kosjerina održala čas stila! U ovoj haljini je dočekala Đokovića na RTS, komentari pljušte

Dragana Kosjerina održala čas stila! U ovoj haljini je dočekala Đokovića na RTS, komentari pljušte

Telegraf pre 6 dana
Preporučujemo. Najbolji teniser svih vremena, Novak Đoković, gostovao je na RTS-u, gde je sa voditeljima Draganom Kosjerinom i Aleksandrom Stojanovićem podelio detalje o svom najvećem uspehu u karijeri - osvajanju zlatne medalje na Olimpijskim igrama… »

Vesti dana »