Povezane vesti

Počinje sezona prehlada i gripa

Počinje sezona prehlada i gripa

RTV pre 5 dana
NOVI SAD - Septembar nam je počeo, a sa njim prehlade i grip. Veliki broj ljudi je sa bolovima u grlu koji su propraćeni kašljem, a prisutne su i upale pluća. Respiratorne infekcije su u porastu već sad, a simptomi se razlikuju u zavisnosti od… »
"Kuća nam je bolnica, a mi bolesnici na pokretnoj traci": Cele porodice prikovane za krevet i toalet zbog teških prehlada…

"Kuća nam je bolnica, a mi bolesnici na pokretnoj traci": Cele porodice prikovane za krevet i toalet zbog teških prehlada…

Blic pre 6 dana
Čekaonice domova zdravlja širom Srbije pune su pacijenata koji traže pomoć zbog različitih simptoma prehlade, gripa, ali i stomačnih tegoba. Dok jedni misle da je u pitanju obična prehlada, drugi sumnjaju na povratak korone. U svakom slučaju… »
"Kuća nam je bolnica, a mi bolesnici na pokretnoj traci": Cele porodice prikovane za krevet i toalet zbog teških prehlada…

"Kuća nam je bolnica, a mi bolesnici na pokretnoj traci": Cele porodice prikovane za krevet i toalet zbog teških prehlada…

Blic pre 6 dana
Čekaonice domova zdravlja širom Srbije pune su pacijenata koji traže pomoć zbog različitih simptoma prehlade, gripa, ali i stomačnih tegoba. Dok jedni misle da je u pitanju obična prehlada, drugi sumnjaju na povratak korone. U svakom slučaju… »

Vesti dana »