Povezane vesti

Fudbaleri Radničkog gostuju ekipi Mladosti iz Lučana

Fudbaleri Radničkog gostuju ekipi Mladosti iz Lučana

RTK pre 6 dana
Posle reprezentativne pauze fudbaleri Radničkog gostuju ekipi Mladosti iz Lučana u 8. kolu Mocart Bet Super lige Srbije. Snimak utakmice iz Lučana je na programu Televizije Kragujevac u subotu od 22.30 sati. *Preuzimanje teksta ili dela teksta… »
Radnički igra veoma važan meč u Lučanima

Radnički igra veoma važan meč u Lučanima

RTK pre 5 dana
Posle reprezentativne pauze fudbaleri Radničkog gostuju ekipi Mladosti u 8. kolu Mocart Bet Super lige Srbije. Meč se igra sutra u 20 sati. Snimak utakmice iz Lučana je na programu Televizije Kragujevac posle druge Hronike od 22.30 sati… »
Fudbaleri Radničkog na izazovu u Lučanima: Utakmica protiv Mladosti u 8. kolu Mocart Bet Super lige

Fudbaleri Radničkog na izazovu u Lučanima: Utakmica protiv Mladosti u 8. kolu Mocart Bet Super lige

iKragujevac pre 5 dana
Nakon reprezentativne pauze, fudbaleri Radničkog iz Kragujevca nastavljaju svoje takmičenje u Mocart Bet Super ligi Srbije. U 8. kolu ovog prestižnog takmičenja, tim iz Kragujevca će se suočiti sa izazovom na terenu Mladosti iz Lučana. Meč između… »
Nastavlja se Super liga, Zvezda dočekuje Napredak, Partizan u Zaječaru protiv OFK Beograda

Nastavlja se Super liga, Zvezda dočekuje Napredak, Partizan u Zaječaru protiv OFK Beograda

Radio sto plus pre 6 dana
Prva utakmica igra se danas od 19 stadiona u Subotici, gde Spartak dočekuje IMT. Fudbaleri Zvezde igraju u subotu od 20 časova na svom terenu protiv Napretka i žele pobedu kako bi zadržali prvo mesto na tabeli. Beogradska ekipa je prva sa 16 bodova iz… »
Bruno Duarte: "Siguran sam da će navijači ispuniti tribine za 61. rođendan Marakane"

Bruno Duarte: "Siguran sam da će navijači ispuniti tribine za 61. rođendan Marakane"

Telegraf pre 6 dana
Duarte: Siguran sam da će navijači ispuniti tribine stadiona za 61. rođendan. Fudbaler Crvene zvezde Bruno Duarte rekao je da je siguran da će navijači ispuniti tribine u meču protiv Napretka kad će biti proslava 61. rođendana stadiona "Rajko… »

Vesti dana »