Povezane vesti

Vučević: Štrajkovi nisu dobro rešenje, sindikati prosvete da se vrate dijalogu

Vučević: Štrajkovi nisu dobro rešenje, sindikati prosvete da se vrate dijalogu

Politika pre 5 dana
Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da štrajkovi nisu dobro rešenje i da ne vode ka dogovoru vlade sa sindikatima prosvetara, jer "to nije pitanje pritiska" i pozvao ih da se koliko sutra vrate dijalogu. "Ne mislim da su štrajkovi… »
Vučević: Štrajkovi nisu dobro rešenje, sindikati prosvete da se vrate dijalogu

Vučević: Štrajkovi nisu dobro rešenje, sindikati prosvete da se vrate dijalogu

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da štrajkovi nisu dobro rešenje i da ne vode ka dogovoru vlade sa sindikatima prosvetara, jer "to nije pitanje pritiska" i pozvao ih da se koliko sutra vrate dijalogu. - Ne mislim… »
Vučević: Štrajkovi nisu dobro rešenje, sindikati prosvete da se vrate dijalogu

Vučević: Štrajkovi nisu dobro rešenje, sindikati prosvete da se vrate dijalogu

Insajder pre 5 dana
Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević izjavio je u petak 13. septembra da štrajkovi nisu dobro rešenje i da ne vode ka dogovoru Vlade sa sindikatima prosvetara, jer "to nije pitanje pritiska" i pozvao ih da se koliko sutra vrate dijalogu. 'Ne mislim… »
Premijer: Štrajkovi nisu dobro rešenje, sindikati prosvete da se vrate dijalogu

Premijer: Štrajkovi nisu dobro rešenje, sindikati prosvete da se vrate dijalogu

RTV pre 5 dana
BEOGRAD - Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da štrajkovi nisu dobro rešenje i da ne vode ka dogovoru vlade sa sindikatima prosvetara, jer "to nije pitanje pritiska" i pozvao ih da se koliko sutra vrate dijalogu. "Ne mislim da su… »

Vesti dana »