Povezane vesti

"Još uvek hodam, ali izgubila sam 80 odsto vida": Ćerka Borisa Bizetića boluje od multipla skleroze

"Još uvek hodam, ali izgubila sam 80 odsto vida": Ćerka Borisa Bizetića boluje od multipla skleroze

Mondo pre 15 dana
Doris Bizetić je pre izvesnog vremena govorila o bolesti s kojom se suočila. Pevačica Doris Bizetić, ćerka Borisa Bizetića koju smo imali prilike da gledamo u njegovoj humorističkoj seriji zajedno sa sestrom, otkrila je da joj je 2011. godine… »
"Probudila sam se skoro slepa, iz kičme su mi izvadili": Pevačica boluje od neizlečive bolesti, otkrila je sve

"Probudila sam se skoro slepa, iz kičme su mi izvadili": Pevačica boluje od neizlečive bolesti, otkrila je sve

Telegraf pre 15 dana
Preporučujemo. Pevačica Doris Bizetić devedesetih je harala scenom, a njen život iz korena se promenio nakon što joj je dijagnostikovana bolest. Naime, 2011. godine dijagnostikovana neizlečiva bolest. Od prvog trenutka oko nje su porodica i… »
"Još uvek hodam, ali izgubila sam 80 odsto vida": Naša pevačica godinama boluje od neizlečive bolesti: "Tresu mi se ruke"

"Još uvek hodam, ali izgubila sam 80 odsto vida": Naša pevačica godinama boluje od neizlečive bolesti: "Tresu mi se ruke"

Blic pre 15 dana
Pevačica Doris Bizetić devedesetih je harala scenom, a njen život iz korena se promenio nakon što joj je dijagnostikovana bolest. Naime, 2011. godine dijagnostikovana neizlečiva bolest. Od prvog trenutka oko nje su porodica i prijatelji koji joj… »

Vesti dana »