Povezane vesti

Dušan Savić: U moje vreme svi klinci su maštali da igraju na Marakani, Zvezdi je mesto u Ligi šampiona

Dušan Savić: U moje vreme svi klinci su maštali da igraju na Marakani, Zvezdi je mesto u Ligi šampiona

Politika pre 6 dana
Bio sam klinac kada je Zvezda pre 61 godinu odigrala utakmicu protiv Rijeke, prvu na Marakani i sećam se natpisa u novinama, kao i da su u to vreme pre početka filma u bioskopu prikazivane Filmske novosti koje su sadržale kratku reportažu o otvaranju… »
Savić: Zvezdi je mesto u Ligi šampiona

Savić: Zvezdi je mesto u Ligi šampiona

Sportski žurnal pre 5 dana
Legenda crveno-belih prisetio se vremena kad je otvorena Marakana. Legendarni fudbaler Crvene zvezde Dušan Savić je rekao da je bio klinac kada je Zvezda pre 61 godinu odigrala utakmicu protiv Rijeke, prvu na Marakani. - Sećam se natpisa u novinama… »
"Dolazi rijeka, puna marakana!" Legenda Zvezde se prisetila prvog meča na kultnom stadionu

"Dolazi rijeka, puna marakana!" Legenda Zvezde se prisetila prvog meča na kultnom stadionu

Večernje novosti pre 5 dana
Bio sam klinac kada je Zvezda pre 61 godinu odigrala utakmicu protiv Rijeke, prvu na Marakani, i sećam se natpisa u novinama, kao i da su u to vreme pre početka filma u bioskopu prikazivane Filmske novosti koje su sadržale kratku reportažu o otvaranju… »

Vesti dana »