Povezane vesti

"Živeti sam u Beogradu je postalo nezamislivo": Studenti besni, kirije idu i do 500€ za jednosoban stan

"Živeti sam u Beogradu je postalo nezamislivo": Studenti besni, kirije idu i do 500€ za jednosoban stan

Mondo pre 5 dana
Luduju kirije u Beogradu, gde da žive studenti? "Živeti sam u Beogradu postalo je nezamislivo, pogotovo ako ste student. To je moguće ukoliko dolazite iz bogate porodice ili ukoliko vam roditelji šalju novac iz Zapadne Evrope, treće opcije nema. U… »
Visoke kirije gorući problem studenata u Srbiji: Stambene komune ili povratak kući

Visoke kirije gorući problem studenata u Srbiji: Stambene komune ili povratak kući

Vreme pre 5 dana
Kako cene stanova u Beogradu rastu, mnogi studenti nemaju izbora osim da se vrate kući ili da dele stan sa više osoba. Kirije idu i do 500 evra za jednosoban stan. U studentskim domovima ima premalo mesta za sve zainteresovane. Nova školska godina za… »
Luduju kirije u Beogradu: Gde da žive studenti?

Luduju kirije u Beogradu: Gde da žive studenti?

Novi magazin pre 5 dana
Nova školska godina za studente u Srbiji počinje u oktobru, a visoke kirije već sada im zadaju glavobolju. Mesta u domovima nema dovoljno, a država se ovim pitanjem ne bavi. „Živeti sam u Beogradu postalo je nezamislivo, pogotovo ako ste student… »
Dojče vele: Kirije u Beogradu „luduju“, gde da žive studenti?

Dojče vele: Kirije u Beogradu „luduju“, gde da žive studenti?

Danas pre 5 dana
Nova školska godina za studente u Srbiji počinje u oktobru, a visoke kirije već sada im zadaju glavobolju. Mesta u domovima nema dovoljno, a država se ovim pitanjem ne bavi. „Živeti sam u Beogradu postalo je nezamislivo, pogotovo ako ste student… »
Luduju kirije u Beogradu: Gde da žive studenti?

Luduju kirije u Beogradu: Gde da žive studenti?

Dojče vele pre 5 dana
Nova školska godina za studente u Srbiji počinje u oktobru, a visoke kirije već sada im zadaju glavobolju. Mesta u domovima nema dovoljno, a država se ovim pitanjem ne bavi. „Živeti sam u Beogradu postalo je nezamislivo, pogotovo ako ste student… »

Vesti dana »