Povezane vesti
Pupovac: Previše je mržnje prema Srbima u Hrvatskoj
Vesti online 13.09.2024
Skrnavljenje crkvenih objekata u Petrinji je izraz mržnje prema Srbima i kulturnom i verskom nasleđu srpskog naroda koji živi u Hrvatskoj, izjavio je predsednik Srpskog narodnog veće (SNV) i poslanik SDSS u hrvatskom saboru Milorad Pupovac. – Uz takve… »
Pupovac: Previše je mržnje prema Srbima u Hrvatskoj
B92 13.09.2024
Skrnavljenje crkvenih objekata u Petrinji je izraz mržnje prema Srbima i kulturnom i verskom nasleđu srpskog naroda koji živi u Hrvatskoj, izjavio je predsednik Srpskog narodnog veće (SNV) i poslanik SDSS u hrvatskom saboru Milorad Pupovac. "Uz takve… »
Pupovac: Skrnavljenje dveju crkava u Petrinji poruka mržnje prema Srbima
RTS 13.09.2024
Predsednik Samostalne demokratske srpske stranke (SDSS) Milorad Pupovac navodi za RTS da najnovije skrnavljenje dveju crkava na području Petrinje predstavlja izliv mržnje prema kulturnom i verskom nasleđu srpskog naroda, pravoslavnim vernicima i Srbima… »
Vesti dana »
Borba sa požarima u Srbiji: Situacija na Stolovima i u Deliblatskoj peščari
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 57 povezanih
Požar u magacinu kurirske službe u Novom Sadu lokalizovan, dvoje povređeno
Naslovi.ai pre 53 minutajoš 53 povezane
Preminula devojčica (5) povređena u saobraćajnoj nesreći u Kraljevu
Glas Šumadije pre 1 satjoš 35 povezanih
Vremenska prognoza: Sunčano i vrlo toplo uz popodnevne pljuskove
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 28 povezanih
Skupština Srbije nastavila vanrednu sednicu: Na dnevnom redu 59 tačaka, poslanici postavljaju pitanja
NIN pre 1 satjoš 22 povezane



