Povezane vesti

Bivši nemački golman na samrti: "Ovo je moj poslednji intervju u životu"

Bivši nemački golman na samrti: "Ovo je moj poslednji intervju u životu"

B92 pre 5 dana
Nekadašnji nemački fudbaler Georg Koh teško je bolestan, pošto mu je dijagnostifikovan rak gušterače. Kancer je u terminalnoj fazi i lekari su mu saopštili da mu nije preostalo još mnogo života. Koh ima 52 godine i za nemački "Sport1" je dao… »
Reči koje slamaju srce: Poznati nemački golman teško bolestan: "Ovo je moj poslednji intervju!"

Reči koje slamaju srce: Poznati nemački golman teško bolestan: "Ovo je moj poslednji intervju!"

Večernje novosti pre 5 dana
Nemačko golman Georg Koh govorio je za "Sport1" i tom prilikom dao vrlo emotivan intervju, rekavši da mu se uskoro bliži kraj i da je jako bolestan. Foto: Profimedia On je kroz suze rekao da broji poslednje dane života. - Ima dana kada sam depresivan… »
Smrtno bolesni fudbaler zaplakao pred kamerama: Ovo mi je poslednji intervju u životu

Smrtno bolesni fudbaler zaplakao pred kamerama: Ovo mi je poslednji intervju u životu

Mondo pre 5 dana
Tužna priča Georga Koha koji je nedavno saznao da ima rak gušterače u terminalnoj fazi. Bivši nemački fudbaler Georg Koh (52) teško je bolestan. Njemu je u maju dijagnostikovan rak gušterače u terminalnoj fazi i tada su mu lekari rekli da mu nije… »

Vesti dana »