Povezane vesti

Bogdan Bogdanović u opremi Partizana na pripremama za novu sezonu

Bogdan Bogdanović u opremi Partizana na pripremama za novu sezonu

Danas pre 5 dana
Kapiten reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović priprema se za narednu sezonu u maloj sali „Beogradske arene“ u opremi KK Partizan. As Atlante Houksa je posle osvojene bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu, počeo sa treninzima za novu… »
Grobari će "poludeti" zbog Bogdanove fotke: Bogdanović obukao Partizanovu opremu!

Grobari će "poludeti" zbog Bogdanove fotke: Bogdanović obukao Partizanovu opremu!

Mondo pre 5 dana
Nekadašnji košarkaš Partizana posle 10 godina obikao opremu crno-belih i počeo pripreme za novu sezonu. Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović vratio se treninzima za novu sezonu u NBA ligi, a ono što je odmah privuklo pažnju… »
Bogdanović trenirao u Partizanovoj majici i bacio Grobare u trans: "Ne radi mi to, ne daj mi nadu!"

Bogdanović trenirao u Partizanovoj majici i bacio Grobare u trans: "Ne radi mi to, ne daj mi nadu!"

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Najbolji bek u istoriji srpske reprezentacije Bogdan Bogdanović zagolicao je maštu navijačima Partizana, kada je trenirao u majici crno-belog kluba. U opisu objave na Instagramu, gde je objavio nekoliko fotografija napisao je komentar… »

Vesti dana »