Povezane vesti

Manojlović iz Kosovske Mitrovice: Nigde se u Evropi ne krše ljudska prava kao ovde

Manojlović iz Kosovske Mitrovice: Nigde se u Evropi ne krše ljudska prava kao ovde

N1 Info pre 5 dana
Izuzev u Ukrajini, gde se vodi rat, nigde se u Evropi ne krše ljudska prava kao na severu Kosova, kada je reč o Srbima i drugom nealbanskom stanovništvu, istakao je Savo Manojlović, lider Kreni-promeni. Kako javlja reporter N1 iz severne Kosovske… »
Manojlović o navodnom proglašenju okupacije na Kosovu: Potpuno smo sigurni da se to neće desiti

Manojlović o navodnom proglašenju okupacije na Kosovu: Potpuno smo sigurni da se to neće desiti

Beta pre 5 dana
Lider pokreta Kreni-promeni SavoManojlović izjavio je danas, komentarišući navode pojedinih medija da će predsednik Srbije Aleksandar Vučić proglasiti okupaciju na Kosovu i Metohiji, da je potpuno siguran da se to neće desiti. "Ja mislim da je ta… »
Manojlović iz Kosovske Mitrovice: Nigde se u Evropi ne krše ljudska prava kao ovde

Manojlović iz Kosovske Mitrovice: Nigde se u Evropi ne krše ljudska prava kao ovde

Nova pre 5 dana
: Izuzev u Ukrajini, gde se vodi rat, nigde se u Evropi ne krše ljudska prava kao na severu Kosova, kada je reč o Srbima i drugom nealbanskom stanovništvu, istakao je Savo Manojlović, lider Kreni-promeni. Kako javlja reporter N1 iz severne Kosovske… »
Manojlović o navodnom proglašenju okupacije na Kosovu: Potpuno smo sigurni da se to neće desiti

Manojlović o navodnom proglašenju okupacije na Kosovu: Potpuno smo sigurni da se to neće desiti

Novi magazin pre 5 dana
Lider pokreta Kreni-promeni Savo Manojlović izjavio je danas, komentarišući navode pojedinih medija da će predsednik Srbije Aleksandar Vučić proglasiti okupaciju na Kosovu i Metohiji, da je potpuno siguran da se to neće desiti. "Ja mislim da je ta… »

Vesti dana »