Povezane vesti

Čalhanoglu: "Ne obazirem se na kritike, kandidat sam za Zlatnu loptu"

Čalhanoglu: "Ne obazirem se na kritike, kandidat sam za Zlatnu loptu"

B92 pre 5 dana
Turski fudbaler Hakan Čalhanoglu je jedan od najboljih vezista na svetu, ali mu zameraju što nije konstantan u poslednje vreme. Reprezentativac Turske i fudbaler Intera našao se u izabranom društvu, tačnije među 30 kandidata je za Zlatnu loptu. Zbog… »
„Stalno me kritikuju, a ja sam nominovan za Zlatnu loptu!“

„Stalno me kritikuju, a ja sam nominovan za Zlatnu loptu!“

Sport klub pre 5 dana
Nema sumnje da je Hakan Čalhanoglu trenutno jedan od najboljih veznih fudbalera na svetu, iako mu često zameraju da nije konstantan. Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu! Uostalom, reprezentativac Turske i fudbaler Intera našao se u… »
U društvu odabranih: Turski igrač nominovan za Zlatnu loptu

U društvu odabranih: Turski igrač nominovan za Zlatnu loptu

Večernje novosti pre 5 dana
Reprezentativac Turske i fudbaler Intera, Hakan Čalhanoglu našao se u izabranom društvu, među 30 kandidata za Zlatnu loptu. Foto: Profimedia Nema sumnje da je Hakan Čalhanoglu trenutno jedan od najboljih veznih fudbalera na svetu, iako mu često… »
„Rodri da dobije Zlatnu loptu, a Ćavi i Inijesta nisu nikad“

„Rodri da dobije Zlatnu loptu, a Ćavi i Inijesta nisu nikad“

Sport klub pre 5 dana
Španski reprezentativac i fudbaler Mančester Sitija 28-godišnji Rodri ponosan je zbog nominacije za Zlatnu loptu. Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu! O potencijalnom osvajanju Zlatne lopte, Rodri je dao interesantan komentar: „Da… »
„Rodri da dobije Zlatnu loptu, a Ćavi i Inijesta nisu nikad“

„Rodri da dobije Zlatnu loptu, a Ćavi i Inijesta nisu nikad“

Sport klub pre 5 dana
Španski reprezentativac i fudbaler Mančester Sitija 28-godišnji Rodri ponosan je zbog nominacije za Zlatnu loptu. Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu! O potencijalnom osvajanju Zlatne lopte, Rodri je dao interesantan komentar: „Da… »

Vesti dana »