Povezane vesti

Ozvaničeno je: Mladi napadač Olimpik Liona novi je fudbaler Partizana! (foto)

Ozvaničeno je: Mladi napadač Olimpik Liona novi je fudbaler Partizana! (foto)

Hot sport pre 5 dana
Pape je zadužio dres sa brojem 27. Krilni napadač Olimpika iz Liona, Pape Furer (18), novo je pojačanje Partizana. Kao mlad igrač, najviše je igrao za B ekipu Liona, u osnovi je krilni napadač, a može da pokriva i poziciju u centralnom, ofanzivnom… »
Zvanično - Partizan predstavio pojačanje iz Liona: "Naravno da sam čuo za derbi"

Zvanično - Partizan predstavio pojačanje iz Liona: "Naravno da sam čuo za derbi"

Sportske.net pre 5 dana
Krilni napadač Olimpika iz Liona Pape Furer (18), novo je pojačanje Partizana, ozvaničeno je danas. Kao mlad igrač, najviše je igrao za B ekipu Liona, u osnovi je krilni napadač, a može da pokriva i poziciju u centralnom, ofanzivnom delu napada… »
Partizan doveo 13. letnje pojačanje: U poslednjem trenutku stigao Senegalac iz treće lige Francuske!

Partizan doveo 13. letnje pojačanje: U poslednjem trenutku stigao Senegalac iz treće lige Francuske!

Mondo pre 5 dana
Aleksandar Stanojević dobio novu opciju u ofanzivnom delu tima, sada je u Partizanu i Pape Furer. Fudbalski klub Partizan obezbedio je još jedno pojačanje za nastavak sezone - Aleksandar Stanojević od danas može da računa i na talentovanog fudbalera… »
Furer novo pojačanje Partizana, moguće i poslednje ovog leta

Furer novo pojačanje Partizana, moguće i poslednje ovog leta

Sport klub pre 5 dana
Partizan je doveo novo pojačanje, ili zalog za budućnost. U pitanju je Pape Furer, doskorašnji fudbaler omladinskog pogona Olimpik Liona. Furer je igrao u omladinskoj selekciji francuske ekipe i još nema debitantski nastup u seniorskom timu. Nije bio… »
Pape stigao u Humsku: Brz sam, za saigrače umem da kreiram šanse

Pape stigao u Humsku: Brz sam, za saigrače umem da kreiram šanse

Sportski žurnal pre 5 dana
Moja želja je da vas učinim ponosnim svaki put kada zakoračim na teren. Pape Furer (18), krilni napadač Olimpika iz Liona, novo je pojačanje Partizana. Najviše je igrao za B ekipu Liona. U osnovi je krilni napadač, a može da pokriva i poziciju u… »
Partizan doveo pojačanje iz Liona: "Parni valjak" doveo 12. igrača ovog leta

Partizan doveo pojačanje iz Liona: "Parni valjak" doveo 12. igrača ovog leta

Večernje novosti pre 5 dana
FUDBALSKI klub Partizan jačij e za napadača Olimpika iz Liona, Pape Furera. Osamnaestogodišnji vezista je 12. fudbaler koji je zadužio opremu crno-belih ovog leta. FOTO: FK Partizan Kako prenosi "Telegraf" Partizan i Lion zaključili su dogovor po… »
Partizan doveo poslednje pojačanje - već je na treningu

Partizan doveo poslednje pojačanje - već je na treningu

B92 pre 5 dana
Fudbalski klub Partizan završio je letnji prelazni rok nekoliko sati pre njegovog zvaničnog isteka. Poslednje pojačanje biće dosadašnji mladi napadač Olimpika iz Liona Pape Furer (18), koji je i zvanično postao novi član crno-belih. On je 12… »
Saznajemo! Partizan završio transfer poslednjeg dana prelaznog roka: Pojačanje već trenira u Humskoj!

Saznajemo! Partizan završio transfer poslednjeg dana prelaznog roka: Pojačanje već trenira u Humskoj!

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Krilni napadač Olimpika iz Liona - Pape Furer (18) i zvanično je 12. fudbaler koji je ovoga leta zadužio dres Partizana. Crno-beli, francuski velikan i mladi fudbaler su danas zaključili konačni dogovor po kome Senegalac sa… »

Vesti dana »