Povezane vesti

"Vakcina nije razlog deportacije iz Australije, 99 odsto ljudi ne zna": Neispričana priča Novaka Đokovića

"Vakcina nije razlog deportacije iz Australije, 99 odsto ljudi ne zna": Neispričana priča Novaka Đokovića

Telegraf pre 6 dana
Preporučujemo. Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković, gostovao je u emisiji Veče sa Ivanom Ivanovićem na Blic televiziji, a pored brojnih teniskih tema, dotakao se hapšenja, ali i deportacije iz Australije. Novak se prisetio momenta kada mu je… »
"Vi ste zaboravili da sam ja Srbin": Novak brutalno o Australijancima, hapšenju i momentu deportacije

"Vi ste zaboravili da sam ja Srbin": Novak brutalno o Australijancima, hapšenju i momentu deportacije

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković, gostovao je u emisiji Veče sa Ivanom Ivanovićem na Blic televiziji, a pored brojnih teniskih tema, dotakao se i momenta karijere kada je uhapšen i deportovan iz Australije neposredno pre… »
Ivan Ivanović pitao Novaka kako je dozvolio da Stefan navija za Partizan: "Samo se vratio jednom iz škole..."

Ivan Ivanović pitao Novaka kako je dozvolio da Stefan navija za Partizan: "Samo se vratio jednom iz škole..."

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Novak Đoković je gostovao u emisiji "Veče sa Ivanom Ivanovićem", premijerno na Blic televiziji, gde je na samom kraju dobio zanimljivo pitanje koje ga je i nasmejalo. Kako si dozvolio da Stefan navija za Partizan? - pitao ga je Ivan… »
Novak naleteo na dva "matorca" u Londonu, uzeo reket da igra s njima, pa doživeo šok: "Ovaj je 1. na svetu?"

Novak naleteo na dva "matorca" u Londonu, uzeo reket da igra s njima, pa doživeo šok: "Ovaj je 1. na svetu?"

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Najbolji srpski teniser Novak Đoković gostovao je u emisiji "Veče sa Ivanom Ivanovićem", na Blic TV-u, a tom prilikom govorio je o mnogim zanimljivim temama. Tom prilikom, otkrio je i kako se snašao u "Ril tenisu", preteči današnjeg… »
Novakova lekcija Delijama i Grobarima: "Ovo mi se ne sviđa, ako Stefan to uradi, više ne ide na utakmice"

Novakova lekcija Delijama i Grobarima: "Ovo mi se ne sviđa, ako Stefan to uradi, više ne ide na utakmice"

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Najbolji teniser vih vremena Novak Đoković gostovao je u emisiji "Veče sa Ivanom Ivanovićem" na Blic televiziji, gde je pričao o mnogim temama iz karijere i života, a posebno je bilo zanimljivo na samom kraju emisije. Tada je… »
Novak otkrio zašto Stefan i Tara nemaju telefone: "Žale se svaki dan da ih u školi imaju svi sem njih, ali..."

Novak otkrio zašto Stefan i Tara nemaju telefone: "Žale se svaki dan da ih u školi imaju svi sem njih, ali..."

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković, gostovao je u emisiji Veče sa Ivanom Ivanovićem na Blic televiziji, gde se totakao i nekih ozbiljnijih tema poput obrazovanja i vaspitavanja dece, ali i toga šta misli o Srbima kao narodu… »

Vesti dana »