Povezane vesti
Samo stabilna Srbija može da bude jaka: Dačić: Puna podrška politici predsednika Vučića u odbrani Srbije i srpskog naroda
Blic 13.09.2024
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da, u ovim veoma teškim danima za sudbinu srpskog naroda na Kosovu i Metohiji, kao i za celu Srbiju, upućuje punu podršku stavovima i politici predsednika Aleksandra Vučića… »
Dačić: Podrška politici predsednika Vučića u odbrani Srbije i srpskog naroda
Danas 13.09.2024
Potpredsednik vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da „upućuje punu podršku stavovima i politici predsednika (Srbije) Aleksandra Vučića, iznetim na večerašnjoj konferenciji za štampu“. „Lični sam svedok da je međunarodna… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za 22. avgust: Stiže osveženje uz pad temperature i pljuskove sa grmljavinom
Mondo pre 1 satjoš 7 povezanih

Netanjahu naredio početak pregovora o oslobađanju izraelskih talaca i najavio plan o preuzimanju Gaze
Danas pre 5 satijoš 3 povezane