Povezane vesti

"SAD je trenutak kad puštam suzu": Novak Đoković u emisiji Ivana Ivanovića na Blic TV otkrio šta misli o njemu: "ti si mi…

"SAD je trenutak kad puštam suzu": Novak Đoković u emisiji Ivana Ivanovića na Blic TV otkrio šta misli o njemu: "ti si mi…

Blic pre 5 dana
Nova sezona emisije "Veče sa Ivanom Ivanovićem" počela je večeras sa emitovanjem na Blic televiziji, od 21.30, a prvi gost je slavni teniser Novak Đoković. Ivanović u svom prepoznatljivom stilu razgovara sa Novakom, koji sa voditeljem priča na… »
"99 Posto ljudi ne zna zašto sam zapravo deportovan iz Australije": Novak Đoković na Blic TV o teškom periodu: "Rekao sam…

"99 Posto ljudi ne zna zašto sam zapravo deportovan iz Australije": Novak Đoković na Blic TV o teškom periodu: "Rekao sam…

Blic pre 5 dana
Nova sezona emisije "Veče sa Ivanom Ivanovićem" počela je večeras sa emitovanjem na Blic televiziji, od 21.30, a prvi gost je slavni teniser Novak Đoković. Novak je u jednom delu emisije izneo niz detalja iz teškog perioda u jeku pandemije korona… »
"Ljudi gube veru da smo nebeski narod": Novak Đoković na Blic TV o Srbima, finansijama i želji dece koju ne želi da im…

"Ljudi gube veru da smo nebeski narod": Novak Đoković na Blic TV o Srbima, finansijama i želji dece koju ne želi da im…

Blic pre 5 dana
Nova sezona emisije "Veče sa Ivanom Ivanovićem" počela je večeras sa emitovanjem na Blic televiziji, od 21.30, a prvi gost je čuveni teniser Novak Đoković. Ivanović u svom prepoznatljivom stilu razgovara sa Novakom, koji sa voditeljem priča na… »

Vesti dana »