Povezane vesti

Kerkez: Na terenu ili uz ekipu, važno je da sam uz Partizan!

Kerkez: Na terenu ili uz ekipu, važno je da sam uz Partizan!

Sportski žurnal pre 5 dana
Marko je zadužio je dres sa brojem 88 u ekipi Aleksandra Stanojevića. Marko Kerkez (24) još jedno je pojačanje Partizana na poziciji levog beka. Zadužio je dres sa brojem 88 i priključio se ekipi Aleksandra Stanojevića. - Potpisati za Partizan je… »
Partizan predstavio pojačanje iz Spartaka

Partizan predstavio pojačanje iz Spartaka

Sport klub pre 4 dana
Doskorašnji igrač Spartaka iz Subotice Marko Kerkez još jedno je pojačanje Partizana na poziciji levog beka. Kerkez je zadužio dres sa brojem 88 i priključio se ekipi Aleksandra Stanojevića u transferu od 400.000 evra, prema podacima na sajtu… »
Partizan predstavio novo pojačanje: „San mi je da osvojim titulu u crno-belom dresu!“

Partizan predstavio novo pojačanje: „San mi je da osvojim titulu u crno-belom dresu!“

Hot sport pre 5 dana
Zadužio je dres sa brojem 88! Mladi Marko Kerkez (24) još jedno je pojačanje FK Partizan na poziciji levog beka. Kerkez je zadužio dres sa brojem 88 i priključio se ekipi Aleksandra Stanojevića. O dolasku u Partizan kaže: – Potpisati za Partizan… »
Svi očekivali Romanića, a Partizan predstavio levog beka!

Svi očekivali Romanića, a Partizan predstavio levog beka!

Sportske.net pre 5 dana
I dok su neki čekali da se Lazar Romanić pojavi u Humskoj, poslednje pojačanje Partizana Marko Kerkez, ozvaničen je danas. Levi bek je došao iz subotičkog Spartaka i zadužio u Partizanu dres sa brojem 88. "Potpisati za Partizan je za mene korak do… »
Partizan dobio novog beka - Kerkez potpisao za crno-bele

Partizan dobio novog beka - Kerkez potpisao za crno-bele

B92 pre 5 dana
Novi fudbaler Partizana, levi bek Marko Kerkez, rekao je da je potpisivanje za klub iz Humske za njega korak do ostvarenja sna. Kerkez (24) je došao iz subotičkog Spartaka i zadužio u Partizanu dres sa brojem 88. "Potpisati za Partizan je za mene korak… »
"Korak ka ostvarenju sna": Partizan predstavio novo pojačanje, levi bek u Humskoj

"Korak ka ostvarenju sna": Partizan predstavio novo pojačanje, levi bek u Humskoj

Večernje novosti pre 5 dana
MLADI Marko Kerkez (24) još jedno je pojačanje FK Partizan na poziciji levog beka. FOTO: FK Partizan Kerkez je zadužio dres sa brojem 88 i priključio se ekipi Aleksandra Stanojevića. O dolasku u Partizan kaže: - Potpisati za Partizan je za mene… »

Vesti dana »