Povezane vesti

Tužilaštvo traži zatvor za Salvinija: Optužen za kidnapovanje izbeglica

Tužilaštvo traži zatvor za Salvinija: Optužen za kidnapovanje izbeglica

N1 Info pre 5 dana
Tužilaštvo u Palermu je zatražilo da lider italijanske desničarske partije Liga, potpredsednik vlade i ministar saobraćaja Mateo Salvini bude osuđen na šest godina zatvora jer je 2019. godine, kao ministar unutrašnjih poslova, sprečio više od… »
Salvini: Ponovo bih blokirao ilegalne migrante, iako mi preti 15 godina zatvora

Salvini: Ponovo bih blokirao ilegalne migrante, iako mi preti 15 godina zatvora

Politika pre 5 dana
PALERMO – Zamenik italijanskog premijera, ministar saobraćaja i lider desničarske antiimigrantske stranke Liga, Mateo Salvini, rekao je danas na suđenju u Palermu, gde je optužen za kidnapovanje i odbijanje da obavi službene dužnosti, zbog… »
Salvini, vicepremijer Italije: Ponovo bih blokirao ilegalne migrante, iako mi preti 15 godina zatvora

Salvini, vicepremijer Italije: Ponovo bih blokirao ilegalne migrante, iako mi preti 15 godina zatvora

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Zamenik premijera, ministar saobraćaja i lider desničarske antiimigrantske stranke Liga, Mateo Salvini, rekao je danas na suđenju u Palermu, gde je optužen za kidnapovanje i odbijanje da obavi službene dužnosti, zbog sprečavanja… »
Salvini: Ponovo bih blokirao ilegalne migrante, iako mi preti 15 godina zatvora

Salvini: Ponovo bih blokirao ilegalne migrante, iako mi preti 15 godina zatvora

Euronews pre 6 dana
Zamenik premijera, ministar saobraćaja i lider desničarske antiimigrantske stranke Liga, Mateo Salvini, rekao je danas na suđenju u Palermu, gde je optužen za kidnapovanje i odbijanje da obavi službene dužnosti, zbog sprečavanja iskrcavanja 147… »

Vesti dana »