Povezane vesti

Oglasio se Novak Đoković posle prvog meča u Dejvis kupu pred srpskom publikom: "Kod kuće je najlepše..."

Oglasio se Novak Đoković posle prvog meča u Dejvis kupu pred srpskom publikom: "Kod kuće je najlepše..."

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Srpski teniser Novak Đoković posle dugo vremena ima priliku da igra tenis pred publikom u Beogradu, što je slučaj u okviru Dejvs kup meča protiv Grčke u kojem je već slavio protiv Janisa Ksilasa sa ubedljivih 2:0 - 6:0, 6:1, dok se… »
Đoković: Trenutno su mi bitni grend slemovi i reprezentacija, Torino nije prioritet

Đoković: Trenutno su mi bitni grend slemovi i reprezentacija, Torino nije prioritet

Politika pre 4 dana
Srpski teniser Novak Đoković izjavio danas da su mu trenutno bitni samo igranje za reprezentaciju i grend slemovi i da mu "renking" i plasman na ATP finale u Torinu nisu prioritet. Đoković je danas savladao Janisa Ksilasa rezultatom 6:0, 6:1 i tako… »
Novak skinuo majicu, a onda je nastala najskuplja slika ikada sa Bogdanom: Ove reči čule su se sve do Amerike

Novak skinuo majicu, a onda je nastala najskuplja slika ikada sa Bogdanom: Ove reči čule su se sve do Amerike

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Prednost Srbije posle prvog dana nadmetanja duela za popunu Svetske grupe Dejvis kupa iznosi 2-0, pošto su i Miomir Kecmanović i Novak Đoković upisali trijumfe. Nole je privukao posebnu pažnju publike. Hala "Aleksandar Nikolić" u… »
Đoković: Ne interesuje me Završni masters, što se toga tiče ja sam završio karijeru

Đoković: Ne interesuje me Završni masters, što se toga tiče ja sam završio karijeru

Nova pre 4 dana
: Novak Đoković, najbolji srpski teniser i četvrti igrač sveta, govorio je o predstojećem Završnom mastersu u Torinu. Đoković je trenutno deveti u trci za Završni masters koji se igra od 10. novembra, što mu nije dovoljno da bi se našao na ovom… »
Novak jasan kao dan: U tenisu me zanimaju dve stvari

Novak jasan kao dan: U tenisu me zanimaju dve stvari

Sport klub pre 4 dana
Novak Đoković, najbolji teniser svih vremena, doneo je reprezentaciji Srbije vođstvo 2:0 u duelu Dejvis kupa protiv oslabljene selekcije Grčke. Olimpijski šampion je lako pobedio Janisa Silasa i doneo Srbiji vođstvo 2:0 u hali „Aleksandar… »
"Kriv sam što Srbija nema titulu": Novak Đoković prvi put priznao - o Sineru je razmišljao nedeljama!

"Kriv sam što Srbija nema titulu": Novak Đoković prvi put priznao - o Sineru je razmišljao nedeljama!

Mondo pre 4 dana
Novak Đoković prvi put otkrio koliko mu je teško pao poraz u meču protiv Janika Sinera u Dejvis kupu u Malagi 2023. godine. Novak Đoković doneo je Srbiji vođstvo protiv Grčke 2:0 u Dejvis kupu, a posle meča u hali "Pionir" priznao je da ga još… »
"Hteo sam da zaplačem": Grk otkrio kako se osećao kad je osvojio gem protiv Novaka Đokovića

"Hteo sam da zaplačem": Grk otkrio kako se osećao kad je osvojio gem protiv Novaka Đokovića

Večernje novosti pre 4 dana
GRČKI teniser Janis Ksilas osetio je koliko je moćan Novak Đoković. On je poražen od Srbina sa 6:0, 6:1 u meču Dejvis kupa, a posle meča je izneo utiske kako je bilo igrati protiv najboljeg svih vremena. FOTO: Profimedia Svestan je 770. na ATP… »
Ovo je sve zanimalo: Đoković otkrio do kada će igrati za reprezentaciju

Ovo je sve zanimalo: Đoković otkrio do kada će igrati za reprezentaciju

Večernje novosti pre 4 dana
Teniska reprezentacija Srbije započela je pobedom učešče na Dejvis kupu protiv selekcije Grčke. FOTO: M. Vukadinović Srpski teniser Novak Đoković savladao je Janisa Ksilasa rezultatom 2:0 (6:0,6:1) i doneo Srbiji drugi bod u Dejvis kupu. Đoković… »
Moćne reči Novaka Đokovića: "Nije mi cilj ni Završni masters, ni renking... Prioriteti su gs i reprezentacija"

Moćne reči Novaka Đokovića: "Nije mi cilj ni Završni masters, ni renking... Prioriteti su gs i reprezentacija"

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Srpski teniser Novak Đoković upisao je i drugu pobedu za reprezentaciju Srbije u Dejvis kup duelu protiv Grčke, gde naša selekcija vodi sa 2:0 nakon prvog dana. Samim tim, ekipa Srbije je i na pragu pobede u ovom duelu. Prijao je… »
Đoković šokirao svet: "Završio sam sa Masters turnirima!"

Đoković šokirao svet: "Završio sam sa Masters turnirima!"

Večernje novosti pre 4 dana
Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije posle pobede nad Janisom Ksilasom u Dejvis kupu, a izjava koju je dao o daljim planovima iznenadila je mnoge. FOTO: M. Vukadinović Đoković je istakao da ga ne zanima završni Masters, kao ni ATP… »
Jelena Đoković sa malom Tarom i Stefanom u javnosti: Zajedno bodre Novaka, ona sija i u duksu od 170€

Jelena Đoković sa malom Tarom i Stefanom u javnosti: Zajedno bodre Novaka, ona sija i u duksu od 170€

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. U subotu, 14. septembra, Novak Đoković je osigurao pobedu za Srbiju u okršaju protiv Grčke u Svetskoj grupi Dejvis kupa, savladavši Joanisa Ksilasa rezultatom 2-0 (6:0, 6:1). Dok je Novak dominirao na terenu, pažnju na tribinama… »
Đoković se nikada nije našao u ovoj situaciji kao sada u Beogradu: "Nisam mogao da nađem njegov snimak..."

Đoković se nikada nije našao u ovoj situaciji kao sada u Beogradu: "Nisam mogao da nađem njegov snimak..."

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Drugi poen za Dejvis kup reprezentaciju Srbije doneo je Novak Đoković nakon ubedljive pobede protiv Joanisa Ksilasa 6:0, 6:1 u krcatoj dvorani "Aleksandar Nikolić" u Beogradu. Naš tim je tako poveo sa 2-0. Novak je na konferenciji za… »
Novak naterao Troickog na smeh do suza: Ovako je "pecnuo" svog prijatelja na konferenciji za medije

Novak naterao Troickog na smeh do suza: Ovako je "pecnuo" svog prijatelja na konferenciji za medije

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Nakon što je Miomir Kecmanović upisao pobedu i doneo prednost Srbiji, Novak Đoković je protiv Joanisa Ksilasa duplirao plus, pa je Dejvis kup reprezentacija nadomak opstanka u Svetskoj grupi. Za tako nešto potrebno je jedno slavlje u… »
Đoković ubedljivo pobedio Ksilasa za 45 minuta, teniseri Srbije vode protiv Grčke 2:0

Đoković ubedljivo pobedio Ksilasa za 45 minuta, teniseri Srbije vode protiv Grčke 2:0

Insajder pre 4 dana
Teniska reprezentacija Srbije povela je 2:0 protiv Grčke u meču za plasman u Svetsku grupu Dejvis kupa, pošto je Novak Đoković u dvorani "Aleksandar Nikolić" pobedio Janisa Ksilasa rezultatom 6:0, 6:1, za samo 45 minuta. Meč pred punim tribinama… »
Đoković: Hvala svima, nadam se da ćemo inspirisati decu da uzmu reket u ruke

Đoković: Hvala svima, nadam se da ćemo inspirisati decu da uzmu reket u ruke

RTK pre 4 dana
Teniska reprezentacija Srbije povela je 2:0 protiv Grčke u meču za plasman u Svetsku grupu Dejvis kupa, pošto je Novak Đoković danas u dvorani „Aleksandar Nikolić“ pobedio Janisa Ksilasa rezultatom 6:0, 6:1, za samo 45 minuta. Meč pred punim… »
Đoković povećao vođstvo Srbije nad Grčkom

Đoković povećao vođstvo Srbije nad Grčkom

Radio sto plus pre 4 dana
Ksilas je svoj jedini gem osvojio na svoj servis, pri rezultatu od 5:0 u drugom setu za Đokovića. Meč je trajao 38 minuta, a završio se as poenom Đokovića. Sledeći duel Srbije i Grčke biće dubl meč u nedelju, u kome će za Srbiju nastupati Novak… »
Scena iz Pionira koja je svima rastopila srce: Novak Đoković prišao ćerki i sinu, ovo nikad nije uradio

Scena iz Pionira koja je svima rastopila srce: Novak Đoković prišao ćerki i sinu, ovo nikad nije uradio

Mondo pre 4 dana
Novak Đoković uživao je u Dejvis kup meču protiv Grčke jer su članovi njegove porodice, supruga Jelena, sin Stefan i ćerka Tara sedeli neposredno kraj terena. Prišao im je u toku mča. Novak Đoković doneo je Srbiji veliku prednost protiv Grčke… »
Novak odbio da odgovori na pitanje: Cela Srbija zna šta je uradio, ali ćuti jer je gospodin

Novak odbio da odgovori na pitanje: Cela Srbija zna šta je uradio, ali ćuti jer je gospodin

Mondo pre 4 dana
Novak Đoković pokazao da je džentlmen prema daleko slabijem teniseru od sebe, Joanisu Ksilasu. Srpski teniser Novak Đoković pobedio je bez ikakvih problema Joanisa Ksilasa 6:0, 6:1 danas u hali "Aleksandar Nikolić", tako da je Srbija povela 2:0… »
Teniseri Srbije vode 2:0 protiv Grčke u meču Dejvis kupa

Teniseri Srbije vode 2:0 protiv Grčke u meču Dejvis kupa

Radio 021 pre 4 dana
Teniska Dejvis kup reprezentacija Srbije povela je sa 2:0 protiv Grčke u meču Svetske grupe 1. Prvo je Miomir Kecmanović pobedio Aristotelisa Tanosa sa 2:0 (6:3, 6:3). Kecmanović je do prednost stigao brejkovima u drugom i osmom gemu prvog seta. U… »
Višković pitao Novaka da li je "dao" gem protivniku, usledio je šmekerski odgovor: "Ne smem ništa da kažem..."

Višković pitao Novaka da li je "dao" gem protivniku, usledio je šmekerski odgovor: "Ne smem ništa da kažem..."

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Najbolji teniser u istoriji, Novak Đoković doneo je drugi bod teniskoj reprezentaciji Srbije, pošto je u punoj hali "Pionir" slavio protiv Joanisa Ksilasa sa 2:0 u setovima. Novak je rutisnki slavio sa 6:0, 6:1, a upravo o tom jednom… »
Novak se obratio publici posle ubedljive pobede u Beogradu i svojim rečima pokazao koliko voli Srbiju

Novak se obratio publici posle ubedljive pobede u Beogradu i svojim rečima pokazao koliko voli Srbiju

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Novak Đoković je upisao pobedu u okršaju protiv Joanisa Ksilasa rezultatom 2-0 (6:0, 6:1) i tako je Srbiju doveo nadomak pobede u okršaju sa Grčkom i poveo ka opstanku u Svetskoj grupi Dejvis kupa. Nole je bio jako ubedljiv protiv… »
Marija Sekulović upitala Đokovića kako je osvojio olimpijsko zlato, Novak objasnio kroz kakve muke je prošao

Marija Sekulović upitala Đokovića kako je osvojio olimpijsko zlato, Novak objasnio kroz kakve muke je prošao

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Izuzetno važnu pobedu za Srbiju doneo je Novak Đoković ove subote u hali "Aleksandar Nikolić" pošto je sa 6:0, 6:1 pobedio Joanisa Ksilasa. Naša Dejvis kup reprezentacija je tako povela sa 2-0 protiv Grčke. Orlovi su tako nadomak… »
Ceo Pionir "navijao" protiv Đokovića: Grk uzeo jedan gem u meču s Novakom, a onda je nastao haos u Beogradu

Ceo Pionir "navijao" protiv Đokovića: Grk uzeo jedan gem u meču s Novakom, a onda je nastao haos u Beogradu

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Teniska reprezentacija Srbije ima ogromnih 2:0 protiv Grčke u meču Dejvis kupa koji se igra u Srbiji, gde je naša selekcija i ogroman favorit. Prvo je Miomir Kecmanović dobio sa 2:0 Aristotelisa Tanosa, a onda je Novak Đoković… »
Kecmanović zadovoljan posle prvog boda: "Još sanjam onu Malagu... meni ovo odgovara"

Kecmanović zadovoljan posle prvog boda: "Još sanjam onu Malagu... meni ovo odgovara"

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Srpski teniser, Miomir Kecmanović doneo je Srbiji prvi bod u susretu sa reprezentacijom Grčke u Dejvis Kupu. Kecmanović je slavio protiv Aristotelisa Tanosa sa 2:0, a nakon meča, bio je zadovoljan svojim izdanjem. - Bilo je teško, jer… »
Novak "samleo" Grka u punom Pioniru, a onda prišao Tari i Stefanu i iznenadio potezom

Novak "samleo" Grka u punom Pioniru, a onda prišao Tari i Stefanu i iznenadio potezom

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Najbolji srpski teniser, Novak Đoković doneo je i drugi bod teniskoj reprezentaciji Srbije, u meču sa selekcijom Grčke u Dejvis kupu. Novak je sa 6:0, 6:1 po setovima bio bolji od Joanisa Ksilasa u drugom meču današnjeg programa u… »
Novak zaplesao kao Šurda: Pogledajte kako se Đoković sprema za meč sa Grčkom

Novak zaplesao kao Šurda: Pogledajte kako se Đoković sprema za meč sa Grčkom

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Njegovo tenisko visočanstvo Novak Đoković je u poslednjoj fazi priprema za meč Dejvis kupa protiv nacionalnog tima Grčke, a to radi u dobro poznatom stilu. Naime, on je uz Grčku muziku zaigrao na traci za trčanje u stilu Borivoja… »

Vesti dana »