Povezane vesti

Sosijedad bez rešenja za Vinisijusa i Embapea

Sosijedad bez rešenja za Vinisijusa i Embapea

Sportski žurnal pre 5 dana
Real Madrid u gostima pobedio Real Sosijedad. Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras u gostima u San Sebastijanu domaći Real Sosijedad sa 2:0, u petom kolu španske La lige. Strelci za Real Madrid bili su Vinisijus Žunior u 58. i Kilijan Embape u… »
Kubo o penalima za Real Madrid: Po*izdeo sam… Objasnite mi

Kubo o penalima za Real Madrid: Po*izdeo sam… Objasnite mi

Sport klub pre 5 dana
Krilni napadač Real Sosijedada Takefusa Kubo nije krio nezadovoljstvo posle poraza od imenjaka iz Madrida 0:2 (0:2) u San Sebastijanu. Klub iz prestonice trijumfovao je posle preciznih izvođenja jedanaesteraca Vinisijusa i Kilijana Mbapea, a… »
Real počeo da pobeđuje i u gostima, dva penala presudila Sosijedadu!

Real počeo da pobeđuje i u gostima, dva penala presudila Sosijedadu!

Sportske.net pre 4 dana
Derbi petog kola španske La Lige odigran je večeras u San Sebastijanu, gde je Real Madrid kao gost savladao domaći Sosijedad sa 2:0, a oba gola gosti su postigli sa bele tačke. Sosijedad je propustio nekoliko dobrih prilika pri rezultatu 0:0, mofgao… »
Real Madrid golovima sa bele tačke slavio u San Sebastijanu

Real Madrid golovima sa bele tačke slavio u San Sebastijanu

Sport klub pre 4 dana
Real Madrid je pobedio Real Sosijedad 2:0 (0:0) u petom kolu španske Primere. Igrači Karla Anćelotija oba gola su upisali sa bele tačke. Brazilac Vinisijus doveo je klub iz prestonice u vođstvo posle penala u 58. minutu, dok je prednost duplirao… »
Bura u Španiji - Real do pobede iz dva penala VIDEO

Bura u Španiji - Real do pobede iz dva penala VIDEO

B92 pre 4 dana
Fudbaleri madridskog Reala pobedili su Real Sosijedad na gostovanju rezultatom 2:0 u petom kolu La Lige. Ekipa Karla Ančelotija do pobede je stigla nakon što je oba gola postigla iz penala, u 58. preko Vinisijusa, i u 75. preko Kilijana Mbapea. Zbirno… »

Vesti dana »