Povezane vesti

Orban nakon treninga sa Švarcenegerom: "On je u Mađarskoj poznatiji od mene"

Orban nakon treninga sa Švarcenegerom: "On je u Mađarskoj poznatiji od mene"

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Mađarski premijer Viktor Orban objavio je na Fejsbuku snimak kako vozi američkog glumca i bivšeg guvernera Kalifornije Arnolda Švarcenegera u fitnes centar u Budimpešti, našalivši se da će turisti u gradu bolje prepoznati američku… »
(Video) Orban odvezao Švarcenegera u teretanu: Poznati glumac i premijer Mađarske razmenili i knjige: Poznatiji je od mene u…

(Video) Orban odvezao Švarcenegera u teretanu: Poznati glumac i premijer Mađarske razmenili i knjige: Poznatiji je od mene u…

Blic pre 4 dana
Mađarski premijer Viktor Orban objavio je na Fejsbuku snimak kako vozi američkog glumca i bivšeg guvernera Kalifornije Arnolda Švarcenegera u fitnes centar u Budimpešti, našalivši se da će turisti u gradu bolje prepoznati američku zvezdu od… »
"Švarceneger u Mađarskoj poznatiji od mene": Nesvakidašnji susred poznatog glumca i premijera

"Švarceneger u Mađarskoj poznatiji od mene": Nesvakidašnji susred poznatog glumca i premijera

Večernje novosti pre 4 dana
Mađarski premijer Viktor Orban objavio je na Fejsbuku snimak kako vozi američkog glumca i bivšeg guvernera Kalifornije Arnolda Švarcenegera u fitnes centar u Budimpešti, našalivši se da će turisti u gradu bolje prepoznati američku zvezdu od… »

Vesti dana »