Povezane vesti

Branislav Lečić za B92.net: "Moram na skener, automobil je potpuno uništen"

Branislav Lečić za B92.net: "Moram na skener, automobil je potpuno uništen"

B92 pre 4 dana
Glumac Branislav Lečić, koji je doživeo saobraćajnu nezgodu i dalje je u Urgentnom centru, a kako je B92.net istakao, lekari insistiraju da mu urade skener i još nekoliko pregleda. Glumac Branislav Lečić, koji je jutros rano doživeo saobraćajnu… »
Branislav Lečić imao udes na Gazeli: Glumac se oglasio za "Blic": "u Urgentnom sam i dalje, izgubio sam kontrolu nad vozilom…

Branislav Lečić imao udes na Gazeli: Glumac se oglasio za "Blic": "u Urgentnom sam i dalje, izgubio sam kontrolu nad vozilom…

Blic pre 4 dana
Glumac Branislav Lečić doživeo je rano jutros saobraćajnu nezgodu, a za "Blic" se oglasio i otkrio kako se oseća. Naime, Branislav Lečić se oglasio za "Blic" i izjavio da je i dalje u Urgentnom centru gde su mu urađeni svi pregledi. Saobraćajna… »
Branislav Lečić se oglasio iz Urgentnog centra: Evo u kakvom je stanju glumac!

Branislav Lečić se oglasio iz Urgentnog centra: Evo u kakvom je stanju glumac!

Svet plus pre 4 dana
Glumac Branislav Lečić jutros je doživeo saobraćajnu nezgodu, a sada se oglasio i podelio kako se oseća. Kako je sam Lečić naveo, trenutno se nalazi u Urgentnom centru gde su mu urađeni svi potrebni pregledi. Nezgoda se, prema njegovim rečima… »
Branislav Lečić doživeo udes: "U Urgentnom sam, izgubio sam kontrolu"

Branislav Lečić doživeo udes: "U Urgentnom sam, izgubio sam kontrolu"

B92 pre 4 dana
Glumac Branislav Lečić doživeo je rano jutros saobraćajnu nezgodu, a sada se oglasio i otkrio kako se oseća. Glumac Branislav Lečić doživeo je rano jutros saobraćajnu nezgodu, a sada se oglasio i otkrio kako se oseća. Saobraćajna nezgoda se… »
Branislav Lečić hitno primljen u Urgentni centar nakon saobraćajne nezgode: Glumac ostao bez svesti za volanom!

Branislav Lečić hitno primljen u Urgentni centar nakon saobraćajne nezgode: Glumac ostao bez svesti za volanom!

Svet plus pre 4 dana
Glumac Branislav Lečić (69) jutros je hitno primljen u Urgentni centar u Beogradu nakon saobraćajne nezgode. Prema dostupnim informacijama, Lečić je u ranim jutarnjim časovima izgubio svest dok je vozio, usled čega je njegov automobil udario u… »
Branislav Lečić doživeo udes: Glumac ostao bez svesti, otkriveni svi detalji nesreće

Branislav Lečić doživeo udes: Glumac ostao bez svesti, otkriveni svi detalji nesreće

Mondo pre 4 dana
Glumac Branislav Lečić doživeo je rano jutros saobraćajnu nezgodu. Glumac Branislav Lečić (69) je, kako Kurir saznaje sa lica mesta, izgubio svest dok je upravljao vozilom i udario u bankinu. Učesnici u saobraćaju su mu pritekli u pomoć i odmah… »
Lečić hitno prevezen u Urgentni centar: Posle saobraćajke hitno hospitalizovan, reagovala i policija

Lečić hitno prevezen u Urgentni centar: Posle saobraćajke hitno hospitalizovan, reagovala i policija

Mondo pre 4 dana
Glumac Branislav Lečić (69) jutros je primljen u Urgentni centar u Beogradu nakon saobraćajne nezgode koju je doživeo, saznaje Kurir. U ranim jutarnjim časovima, pojavila se vest da je Branislav Lečić doživeo saobraćajnu nesreću.On je izgubio… »
Branislav Lečić imao udes: Ostao bez svesti

Branislav Lečić imao udes: Ostao bez svesti

Telegraf pre 4 dana
Glumac Branislav Lečić doživeo je rano jutros, 15. septembra, saobraćajnu nezgodu. Glumac je, kako se navodi, izgubio svest dok je upravljao vozilom i udario u bankinu. Učesnici u saobraćaju su mu pritekli u pomoć i odmah pozvali Hitnu pomoć koja… »
Branislav Lečić hitno prevezen u Urgentni centar: Glumac nakon saobraćajke hospitalizovan, ovo su detalji

Branislav Lečić hitno prevezen u Urgentni centar: Glumac nakon saobraćajke hospitalizovan, ovo su detalji

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Glumac Branislav Lečić (69) danas, 15. septembra, imao je saobraćajnu nezgodu. Odmah mu je ukazana pomoć i prevezen je u Urgentni centar u Beogradu, kako prenosi Kurir. On je u ranim jutarnjim časovima izgubio svest za volanom i… »

Vesti dana »