Povezane vesti

Moj sin nije džak za udaranje! Sin Marije Veljković žrtva vršnjačkog nasilja, voditeljka poručila samo jedno

Moj sin nije džak za udaranje! Sin Marije Veljković žrtva vršnjačkog nasilja, voditeljka poručila samo jedno

Story pre 4 dana
Marija Veljković iz braka sa arhitektom Milanom Milovanovićem ima troje dece, Đurađa, Rosu i Nevu. Od ovog septembra i najmlađa naslednica je školarac, a najstariji sin Marije Veljković pre izvesnog vremena doživeo je veoma neprijatnu situaciju, o… »
"Vratio se kući sa hematomom na glavi i bolom u vratu" Marija Veljković otkrila detalje vršnjačkog nasilja koje je pretrpeo…

"Vratio se kući sa hematomom na glavi i bolom u vratu" Marija Veljković otkrila detalje vršnjačkog nasilja koje je pretrpeo…

Blic pre 4 dana
Voditeljka Marija Veljković otkrila je da je njen sin doživeo nasilje od strane svojih vršnjaka. Naime, Marije Veljković se oglasila na Instagramu o otkrila da je njen sin bio deo projekta u kom su u snimanje uključena deca, a njegovi vršnjaci su… »
"Nisam rodila dete da ga neko čupa, ismeva i udara" Sin Marije Veljković doživeo vršnjačko nasilje: "Produkcija je njega…

"Nisam rodila dete da ga neko čupa, ismeva i udara" Sin Marije Veljković doživeo vršnjačko nasilje: "Produkcija je njega…

Blic pre 4 dana
Voditeljka Marija Veljković otkrila je da je njen sin doživeo vršnjačko nasilje. Naime, sin Marije Veljković je deo projekta u kom su u snimanje uključena deca, a njegovi vršnjaci su ga, kako Marija tvrdi, udarali, ismevali i čupali. Ona se odmah… »
Sin Marije Veljković doživeo vršnjačko nasilje: Oglasila se voditeljka - Moj sin nije džak za udaranje! (FOTO)

Sin Marije Veljković doživeo vršnjačko nasilje: Oglasila se voditeljka - Moj sin nije džak za udaranje! (FOTO)

Svet plus pre 4 dana
Sin voditeljke Marije Veljković nedavno je postao meta vršnjačkog nasilja, što je izazvalo zabrinutost i pažnju javnosti. Marija Veljković je odlučila da se oglasi na Instagramu i podeli detalje o ovom teškom iskustvu. U svojoj objavi, voditeljka… »

Vesti dana »