Povezane vesti

Branislav Lečić se ogasio nakon udesa: "i dalje sam u bolnici! Trenutak nepažnje i..."

Branislav Lečić se ogasio nakon udesa: "i dalje sam u bolnici! Trenutak nepažnje i..."

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Glumac Branislav Lečić se oglasio nakon saobraćajne nezgode: - Dobro sam Bogu hvala sve je sada u najboljem redu. Insistirali su iz Hitne da obavimo sve preglede, još sam ovde, i dobro sam. Izgubio sam na trenutak kontrolu nad vozilom… »
Nakon udesa zadržan u Urgentnom: Evo kakve povrede je zadobio Branislav Lečić

Nakon udesa zadržan u Urgentnom: Evo kakve povrede je zadobio Branislav Lečić

Blic pre 4 dana
Glumac Branislav Lečić imao je saobraćajnu nezgodu na Gazeli rano jutros. On se oglasio za "Blic" i otkrio da se oseća dobro, a da je trenutak nepažnje doveo do nemilog događaja. - Jutros sam vozio ćerku Anu na aerodrom i kada sam se vraćao, na… »
"Bilo je strašno! Izgledao je loše": Branislav Lečić se zakucao u bankinu, očevidac otkrio detalje nakon udesa

"Bilo je strašno! Izgledao je loše": Branislav Lečić se zakucao u bankinu, očevidac otkrio detalje nakon udesa

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Glumac Branislav Lečić je, kako se navodi, imao saobraćajnu nezgodu rano jutros, 15. septembra. Lečić se navodno onesvestio za volanom, nakon čega je udario u bankinu pored puta. Ljudi koji su se našli u blizini odmah su pozvali… »
Saznajemo: Evo kakve povrede je zadobio Branislav Lečić tokom udesa, glumac zadržan u Urgentnom

Saznajemo: Evo kakve povrede je zadobio Branislav Lečić tokom udesa, glumac zadržan u Urgentnom

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Glumac Branislav Lečić danas, 15. septembra, doživeo je saobraćajnu nezgodu u Beogradu. Lečić je izgubio svest za volanom, zbog čega se zakucao u bankinu, a nezgoda se dogodila na mostu Gazela. Za naš portal Branislav Lečić je… »

Vesti dana »