Povezane vesti

Branislav Lečić pušten iz urgentnog centra: Evo gde se nalazi glumac: "Imaću još nekoliko pregleda"

Branislav Lečić pušten iz urgentnog centra: Evo gde se nalazi glumac: "Imaću još nekoliko pregleda"

Blic pre 4 dana
Branislav Lečić napustio je Urgentni centar gde je bio na pregledima nakon udesa koji je imao jutros na Gazeli. Glumac je, naime, u izjavi za "Blic" otkrio da je udario u bankinu i da se nezgoda dogodila na Gazeli. Nakon obavljenih pregleda, napustio je… »
Branislav Lečić zadržan u Urgentnom: Evo kakve povrede je zadobio

Branislav Lečić zadržan u Urgentnom: Evo kakve povrede je zadobio

Nova pre 4 dana
: Glumac Branislav Lečić doživeo je danas saobraćajnu nezgodu u Beogradu. Branislav Lečić je izgubio svest za volanom, zbog čega se zakucao u bankinu, a nezgoda se dogodila na mostu Gazela. „Jutros sam vozio ćerku Anu na aerodrom i kada sam se… »
"Bilo je klizavo, izgubio sam kontrolu": Branislav Lečić se oglasio iz bolnice nakon saobraćajke

"Bilo je klizavo, izgubio sam kontrolu": Branislav Lečić se oglasio iz bolnice nakon saobraćajke

Mondo pre 4 dana
Glumac Branislav Lečić doživeo je rano jutros saobraćajnu nezgodu, nakon čega je prevezen u Urgentni centar, a sada se oglasio i otkrio kako se oseća. Branislav Lečić je izjavio da je i dalje u Urgentnom centru gde su mu urađeni svi pregledi… »
Branislav Lečić hospitalizovan, lekari nastavljaju sa pretragama: Nesreća se desila kad je izgubio kontrolu nad vozilom

Branislav Lečić hospitalizovan, lekari nastavljaju sa pretragama: Nesreća se desila kad je izgubio kontrolu nad vozilom

Svet & Skandal pre 4 dana
Branislav Lečić doživeo saobraćajnu nesreću rano jutros Glumac Branislav Lečić vozio je ćerku jutros rano na aerodrom Nikola Tesla, kako bi je ispratio na put, nakon čega je doživeo udes. Ata images Lečić je otkrio da cele noći nije dobro… »
Branislav Lečić vozio ćerku! Evo kako je došlo do saobraćajke: "Nisam dobro spavao, cele noći sam..."

Branislav Lečić vozio ćerku! Evo kako je došlo do saobraćajke: "Nisam dobro spavao, cele noći sam..."

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Glumac Branislav Lečić vozio je ćerku jutros rano na aerodrom Nikola Tesla, kako bi je ispratio na put, nakon čega je doživeo udes. Lečić nam je otkrio da cele noći nije dobro spavao, a trenutak nepažnje za volanom doveo je do… »

Vesti dana »