Povezane vesti

Ana Brnabić: Vučićev projekat jedna milijarda evra za zdravstvo,Đilasov jedna milijarda evra za njega

Ana Brnabić: Vučićev projekat jedna milijarda evra za zdravstvo,Đilasov jedna milijarda evra za njega

Politika pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić poručila je danas u odgovoru predsedniku Stranke slobode i pravde (SSP) Draganu Đilasu, da dok je predsednik Aleksandar Vučić 2017. godine pokrenuo projekat "1 milijarda evra za zdravstvo", Đilas 2004… »
„Nisam ja jedna od Vaših poslušnika iz Multikom stranke“: Brnabić odgovorila Đilasu

„Nisam ja jedna od Vaših poslušnika iz Multikom stranke“: Brnabić odgovorila Đilasu

Danas pre 4 dana
Da se razumemo, nisam Vam ja jedna od Vaših poslušnika iz Multikom stranke kojima možete da podviknete, i svakako nisam neko koga će uplašiti Vaše nasilničko ponašanje, Vaša bezgranična bahatost i bezobrazluk. Mi nismo na „ti“ i baš nikoga… »
Brnabić odgovorila Đilasu: Kad ste Vi dobijali milione, plate medicinskih sestara su bile 286 evra

Brnabić odgovorila Đilasu: Kad ste Vi dobijali milione, plate medicinskih sestara su bile 286 evra

B92 pre 4 dana
Ana Brnabić odgovorila je Draganu Đilasu na društvnoj mreži Iks, i to na optužbe da ne govori istinu kada je govorila o ulaganju u zdravstvo. "Da se razumemo, gospodine Dragane Đilas, nisam Vam ja jedna od Vaših poslušnika iz Multikom stranke… »

Vesti dana »