Povezane vesti

Evo u kom je stanju i gde se nalazi Branislav Lečić nakon saobraćajke

Evo u kom je stanju i gde se nalazi Branislav Lečić nakon saobraćajke

Nova pre 4 dana
: Glumac Branislav Lečić doživeo je rano jutros saobraćajnu nezgodu, nakon čega je prevezen u Urgentni centar gde su mu odrađene sve neophodne analize i pregledi. Branislav Lečić je kratko zadržan u bolnici, a nakon što je dobio sve rezultate… »
Branislav Lečić doživeo saobraćajnu nezgodu, srećom bez težih povreda

Branislav Lečić doživeo saobraćajnu nezgodu, srećom bez težih povreda

Danas pre 4 dana
Glumac Branislav Lečić doživeo je rano jutros saobraćajnu nezgodu na mostu Gazela, u Beogradu. Njemu su na putu pomogli učesnici u saobraćaju koji su nazvali Hitnu pomoć, a glumac se nedugo zatim oglasio iz Urgentnog centra. Branislav Lečić je za… »
Branislav Lečić pušten iz Urgentnog centra: Poznato u kakvom je stanju nakon udesa

Branislav Lečić pušten iz Urgentnog centra: Poznato u kakvom je stanju nakon udesa

B92 pre 4 dana
Branislav Lečić danas je imao udes na beogradskom mostu Gazela. Glumac je sada pušten iz Urgentnog centra, nakon što su mu obavljeni potrebni pregledi. "Dobro sam. Stigao sam iz Urgentnog kući, sad sam sa decom. U Urgentnom su me malo zadržali, da… »
Saznajemo! Branislav Lečić pušten iz Urgentnog centra, evo ko je uz njega u ovom trenutku

Saznajemo! Branislav Lečić pušten iz Urgentnog centra, evo ko je uz njega u ovom trenutku

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Glumac Branislav Lečić je, kako saznajemo, pušten iz Urgentnog centra, nakon što su mu obavljeni potrebni pregledi. Podsetimo, Lečić je danas imao saobraćajnu nezgodu, kada je izgubio svest za volanom i udario se u bankinu, zbog… »

Vesti dana »