Povezane vesti

Pjastri: "Jedna od najboljih trka u mojoj karijeri"

Pjastri: "Jedna od najboljih trka u mojoj karijeri"

B92 pre 4 dana
Oskar Pjastri rekao je da mu je trka za VN Azerbejdžana, jedna od najboljih trka u karijeri i da je ponosan na rezultate ekipe koja je preuzela vođstvo u šampionatu konstruktora. ."Posle odlaska u boks osetio sam da ima dodatnog prijanjanja i to sam… »
Incident o kome se priča: Bez kazne

Incident o kome se priča: Bez kazne

B92 pre 3 dana
Vozač Ferarija Karlos Sajns i Serhio Peres iz Red Bula nisu kažnjeni zbog incidenta u pretposlednjem krugu današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Azerbejdžana u Bakuu. Sajns i Peres su se sudarili po izlasku iz krivine dva u borbi za treće mesto… »
Sainc i Perez nisu kažnjeni zbog incidenta u pretposlednjem krugu trke u Bakuu

Sainc i Perez nisu kažnjeni zbog incidenta u pretposlednjem krugu trke u Bakuu

Sportski žurnal pre 3 dana
Pobedio je Oskar Pjastri iz Meklarena, ispred Šarla Leklera iz Ferarija. Vozač Ferarija Karlos Sainc i Serhio Perez iz Red Bula nisu kažnjeni zbog incidenta u pretposlednjem krugu današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Azerbejdžana u Bakuu. Sainc… »
Oskar Pjastri: Ovo je definitivno jedna od najboljih trka u mojoj karijeri

Oskar Pjastri: Ovo je definitivno jedna od najboljih trka u mojoj karijeri

Politika pre 3 dana
BAKU – Vozač Meklarena Oskar Pjastri izjavio je da mu je Velika nagrada Azerbejdžana jedna od najboljih trka u karijeri u šampionatu Formule jedan, prenose britanski mediji. Pjastri je ranije danas pobedio na VN Azerbejdžana, koja je održana u… »
Ko je kriv? VIDEO

Ko je kriv? VIDEO

B92 pre 3 dana
Incident Karlosa Sajnsa i Serhija Čeka Peresa privukao je veliku pažnju u javnosti. Trka Formule 1 za Veliku nagradu Azerbejdžana vozila se na gradskoj stazi Bakua i pobedu je odneo vozač Meklarena Oskar Pijastri, što ste mogli da pratite UŽIVO… »
Pjastri: Jedna od najboljih trka u karijeri

Pjastri: Jedna od najboljih trka u karijeri

Sportski žurnal pre 3 dana
Oskar je pobedio u Bakuu i ostvario drugi trijumf u karijeri u Formuli 1. Vozač Meklarena Oskar Pjastri rekao je da mu je današnja trka Formule 1 za Veliku nagradu Azerbejdžana, u kojoj je trijumfovao, jedna od najboljih trka u karijeri i da je ponosan… »
Impresivna vožnja Oskara Pjastrija, Meklaren na vrhu!

Impresivna vožnja Oskara Pjastrija, Meklaren na vrhu!

Sportske.net pre 4 dana
Vozač Meklarena Oskar Pjastri pobedio je danas u trci Formule 1 za Veliku nagradu Azerbejdžana u Bakuu, posle čega je njegova ekipa preuzela vođstvo u šampionatu konstruktora. To je druga pobeda u sezoni i u karijeri za Pjastrija. Prvu pobedu… »
Pjastri produžio agoniju Leklera u Bakuu - Meklaren prestigao Red Bul

Pjastri produžio agoniju Leklera u Bakuu - Meklaren prestigao Red Bul

B92 pre 4 dana
Australijski vozač Oskar Pjastri pobednik je trke za VN Azerbejdžana. Vozač Meklarena je tako stigao do svoje druge pobede u svojoj karijeri, druge takođe u ovoj sezoni, posle trijumfa na Hungaroringu u Mađarskoj. To znači da je Meklaren od ove trke… »
Pjastri pokorio Baku, katastrofa Peresa i Sainsa!

Pjastri pokorio Baku, katastrofa Peresa i Sainsa!

Sport klub pre 4 dana
Vozač Meklarena Oskar Pjastri trijumfovao je na Velikoj nagradi Azerbejdžana, 17. trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1, koju je obeležio i incident iz pretposlednjeg kruga između Serhija Peresa i Karlosa Sainsa juniora. Mladi Australijanac je na… »
Haos na trci formule: Pjastri odneo trijumf posle velikog incidenta

Haos na trci formule: Pjastri odneo trijumf posle velikog incidenta

Večernje novosti pre 4 dana
Velika nagrada Azerbejdžana završena je pobedom Meklarena za koji je trijmuf odneo Oskar Pjastri, ali je trku obeležio veliki incident koji je u velikoj meri uticao na ishod trke. FOTO: Tanjug/AP Odvezao je Australijanac sjajnu trku od početka do… »

Vesti dana »