Povezane vesti

Skandal! Nemanja Majdov dobio suspenziju na pet meseci jer se krstio na Olimpijskim igrama!

Skandal! Nemanja Majdov dobio suspenziju na pet meseci jer se krstio na Olimpijskim igrama!

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Srpski džudista Nemanja Majdov dobio je suspenziju u trajanju od pet meseci nakon što je prekršio religijske kodekse na Olimpijskim igrama u Parizu. Kako je Majdov saopštio u svojoj objavi, sankcija je usledila zbog njegovog čina… »
FOTO Majdov suspendovan zato što se prekrstio pre borbe: „Nisam hteo da se izvinim – zabranjen mi je nastup na svim…

FOTO Majdov suspendovan zato što se prekrstio pre borbe: „Nisam hteo da se izvinim – zabranjen mi je nastup na svim…

Nova pre 3 dana
: Srpski džudista Nemanja Majdov dobio je suspenziju u trajanju od pet meseci, nakon što je navodno prekršio religijske kodekse na Olimpijskim igrama u Parizu. Majdov se prekrstio pred borbu na Olimpijskim igrama, što su iz komisije očigledno… »
Majdov suspendovan na pet meseci - prekrstio se

Majdov suspendovan na pet meseci - prekrstio se

B92 pre 3 dana
Srpski džudista Nemanja Majdov dobio je suspenziju u trajanju od pet meseci nakon što je prekršio religijske kodekse na Olimpijskim igrama u Parizu. Pravilnik borilačkih sportova (džudoa) na Olimpijskim igrama je jasan i ne dozvoljava iskazivanje… »
Oglasio se Majdov: "Nisam hteo da se izvinim - Gospod mi je dao sve"

Oglasio se Majdov: "Nisam hteo da se izvinim - Gospod mi je dao sve"

B92 pre 3 dana
Nemanja Majdov, srpski džudista, oglasio se nakon suspenzije. Srpski džudista Nemanja Majdov dobio je suspenziju u trajanju od pet meseci nakon što je prekršio religijske kodekse na Olimpijskim igrama u Parizu. Podsetimo, Majdov se prekrstio pred svoj… »
Nemanja Majdov žestoko kažnjen posle Olimpijskih igara! "Nisam hteo da se izvinim, niti ću ikada"

Nemanja Majdov žestoko kažnjen posle Olimpijskih igara! "Nisam hteo da se izvinim, niti ću ikada"

Mondo pre 3 dana
Nemanja Majdov objavio je da je dobio petomesečnu suspenziju zbog kršenja religijskog kodeksa na Olimpijskim igrama u Parizu. Srpski džudista Nemanja Majdov objavio je da je dobio pet meseci suspenzije zbog kršenja religijskih kodeksa na nedavno… »
Oglasio se Majdov posle brutalne suspenzije: "Gospod mi je sve, nisam hteo da se izvinim zbog krštenja"

Oglasio se Majdov posle brutalne suspenzije: "Gospod mi je sve, nisam hteo da se izvinim zbog krštenja"

Telegraf pre 3 dana
Preporučujemo. Srpski džudista Nemanja Majdov suspendovan je na pet meseci zbog kršenja religijskih kodeksa na Olimpijskim igrama u Parizu, nakon što se krstio pre borbi. Iako je dobio upozorenje od džudo federacije da će biti sankcionisan, Majdov… »

Vesti dana »