Povezane vesti

Ana Nikolić otišla u manastir! Snima se dok se moli, lice poliva vodom: "Znate da ste na pravom mestu kad..."

Ana Nikolić otišla u manastir! Snima se dok se moli, lice poliva vodom: "Znate da ste na pravom mestu kad..."

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Pevačica Ana Nikolić se već neko vreme ne pojavljuje na javnim događajima, iako je nedavno objavila novi album. U medijima se pisalo o njenom raskidu sa kompozitorom Goranom Ratkovićem Raletom, a pevačica je sada otišla na sveto… »
„Hvala svim dobrim ljudima koji mi se nađoše na ovom putu“: Ana Nikolić objavila snimak iz manastira FOTO

„Hvala svim dobrim ljudima koji mi se nađoše na ovom putu“: Ana Nikolić objavila snimak iz manastira FOTO

Nova pre 3 dana
: Pevačica Ana Nikolić privukla je pažnju svojom novom objavom. Ana Nikolić nedavno se našla u centru pažnje zbog raskida sa kompozitorom Goranom Ratkovićem Raletom. Ona se o ovome oglasila na Instagramu, a sada je ponovo zaintrigirala javnost. Ana… »
Ana Nikolić otišla u manastir: Pevačica se snima dok se moli i poliva vodom: "Hvala svima koji su mi se našli na ovom putu"

Ana Nikolić otišla u manastir: Pevačica se snima dok se moli i poliva vodom: "Hvala svima koji su mi se našli na ovom putu"

Blic pre 3 dana
Pevačica Ana Nikolić se već neko vreme ne pojavljuje na javnim događajima, iako je nedavno objavila novi album. U medijima se pisalo o njenom raskidu sa kompozitorom Raletom, a pevačica je sada otišla na sveto mesto. Snimala se u manastiru Temska… »

Vesti dana »