Povezane vesti

"Umro je!" Novak Đoković otkrio užasno stanje tenisa, ovo je malo ko očekivao

"Umro je!" Novak Đoković otkrio užasno stanje tenisa, ovo je malo ko očekivao

Večernje novosti pre 3 dana
Srpska teniska reprezentacija savldala je Grčku u borbi za opstanak u Svetskoj grupi Dejvis kupa, a najbolji srpski teniser Novak Đoković bio je iskren na konferenciji za štampu. FOTO: M. Vukadinović Đoković je rekao da Srbija ima mlade talentovane… »
Đoković: Nama je klupski tenis bukvalno umro, Partizan se ne takmiči više od deset godina, ja sam ponikao tamo

Đoković: Nama je klupski tenis bukvalno umro, Partizan se ne takmiči više od deset godina, ja sam ponikao tamo

Sportski žurnal pre 3 dana
Ne možemo da živimo samo od uspeha i da se nadamo da ćemo da preživimo na krilima tog uspeha, a tako stvari funkcionišu otkad ja znam za sebe. Novak Đoković je rekao da Srbija ima mlade talentovane igrače. - Hamad Međedović je igrao pred punim… »
Novakova kritika i apel: „Umro nam je klupski tenis – ja sam imao taj centar na Dorćolu…“

Novakova kritika i apel: „Umro nam je klupski tenis – ja sam imao taj centar na Dorćolu…“

Nova pre 3 dana
: Novak Đoković ponovo je imao uspeha sa Dejvis kup reprezentacijom Srbije, a nakon pobede nad Grčkom (3:1) rešio je da "otvori dušu" na konferenciji za medije. Novak na konferenciji nije štedeo reči, a na njegovom „udaru“ našao se Teniski… »
Srpski tenis je umro: Đoković upalio crveni alarm – govorio je i o nacionalnom teniskom centru!

Srpski tenis je umro: Đoković upalio crveni alarm – govorio je i o nacionalnom teniskom centru!

Hot sport pre 3 dana
„Puno ima privatnika, akademija, ali na nacionalnom nivou ne postoji nikakva organizacija“ Nakon pobede Srbije nad Grčkom u Dejvis kupu, Novak Đoković je zajedno sa ostatkom tima i selektorom održao konferenciju za novinare, gde su iznete ozbiljne… »
Novak zagrmeo na konferenciji: "Nama je tenis umro, bukvalno!"

Novak zagrmeo na konferenciji: "Nama je tenis umro, bukvalno!"

B92 pre 3 dana
Novak Đoković je na konferenciji za medije, posle pobede nad Grčkom i povratak Srbije u Svetsku grupu Dejvis kupa, govorio o problemima srpskog tenisa. "Početna tačka koju smo imali u zlatnoj generaciji je bila solidna, imali smo Moniku Seleš, Bobu… »
Partizan, Crvena zvezda, taj tenis je umro, bukvalno! Novak Đoković izneo dramatično upozorenje

Partizan, Crvena zvezda, taj tenis je umro, bukvalno! Novak Đoković izneo dramatično upozorenje

Mondo pre 3 dana
Novak Đoković podigao glas zbog dramatičnog stanja u klupskom tenisu u Srbiju. Novak Đoković dramatično je upozorio u Beogradu da je klupski tenis doslovno umro. Kao nekadašnji igrač TK Partizana sedeo je kraj selektora Viktora Troickog… »

Vesti dana »