Povezane vesti

Zato što se prekrstio pred borbu srpski džudista Majdov suspendovan na pet meseci

Zato što se prekrstio pred borbu srpski džudista Majdov suspendovan na pet meseci

Politika pre 4 dana
Nemanja Majdov, srpski džudista, koji je doživeo nepravdu na turniru u Parizu, suspendovan je pet meseci jer je prekršio religijske kodekse. On se prekrstio pri ulasku na borilište, što je strogo zabranjeno na takvom turniru. Pravilinik ne dozvoljava… »
Pravilnik IJF: Majdov nije smeo da se prekrsti

Pravilnik IJF: Majdov nije smeo da se prekrsti

Sport klub pre 3 dana
Nemanja Majdov je na instagramu objavio da je suspendovan na pet meseci od strane IJF (Svetske džudo federacije). Višestruki šampion sveta i Evrope je prema sopstvenom priznanju kažnjen jer se prekrstio pre borbe na Olimpijskim igrama u Parizu… »
Oglasio se Majdov nakon sramne odluke IJF: Odmorićemo do tada, a onda se vraćamo uz pomoć Gospoda! (foto)

Oglasio se Majdov nakon sramne odluke IJF: Odmorićemo do tada, a onda se vraćamo uz pomoć Gospoda! (foto)

Hot sport pre 3 dana
„Za mene lično nista novo, samo nova stranica u mojoj karijeri i jedno novo životno iskušenje“ Srpski džudista Nemanja Majdov suspendovan je na pet meseci zbog kršenja religijskih kodeksa na Olimpijskim igrama u Parizu. Prema njegovom… »
Majdov suspendovan na pet meseci jer se prekrstio!

Majdov suspendovan na pet meseci jer se prekrstio!

Sport klub pre 3 dana
Srpski džudista Nemanja Majdov dobio je suspenziju u trajanju od pet meseci, pošto je navodno prekršio religijske kodekse na Olimpijskim igrama u Parizu. Višestruki svetski i evropski prvak se prekrstio pred borbu na Olimpijskim igrama, što su iz… »
Srpski olimpijac pet meseci izbačen iz sporta zbog poteza na Igrama u Parizu (foto, video)

Srpski olimpijac pet meseci izbačen iz sporta zbog poteza na Igrama u Parizu (foto, video)

Sportski žurnal pre 3 dana
Žao mi je što je tako lep i težak sport kao što je džudo, spao na ovakve stvari – istakao je Nemanja Majdov, srpski reprezentativac u džudou. Nemanja Majdov je narednih pet meseci van sporta odlukom Međunarodne džudo federacije. Naš olimpijac… »
Majdov suspendovan na pet meseci jer se prekrstio na OI!

Majdov suspendovan na pet meseci jer se prekrstio na OI!

Sportske.net pre 3 dana
Nemanja Majdov je suspendovan na pet meseci. Razlog je kršenje religijskih kodeksa, a on se oglasio na društvenim mrežama tim povodom. "Pre 15 dana mi je došla odluka da sam suspendovan na pet meseci od Svetske džudo federacije (IJF) zbog kršenja… »
Skandal: Srpski džudista suspendovan iz sporta jer se krstio!

Skandal: Srpski džudista suspendovan iz sporta jer se krstio!

Hot sport pre 3 dana
Iako je bio upozoren na moguće posledice, Majdov je odbio da se izvini. Srpski džudista Nemanja Majdov suspendovan je na pet meseci zbog kršenja religijskih kodeksa na Olimpijskim igrama u Parizu. Prema njegovom saopštenju, sankcija je usledila zbog… »

Vesti dana »