Povezane vesti

Slučaj Majdov: Šta sve obuhvata petomesečna suspenzija?

Slučaj Majdov: Šta sve obuhvata petomesečna suspenzija?

Sport klub pre 2 dana
Nešto više od mesec dana posle ceremonije zatvaranja Olimpijskih igrara u Parizu, džudo je ponovo u fokusu ovih dana - ovaj put zbog petomesečne suspenzije izrečene srpskom reprezentativcz Nemanji Majdovu (90 kg). Međunarodna džudo federacija (IJF)… »
Zbog ovoga je suspendovan Nemanja Majdov: Evo šta tačno piše u pravilniku Međunarodne džudo federacije

Zbog ovoga je suspendovan Nemanja Majdov: Evo šta tačno piše u pravilniku Međunarodne džudo federacije

Večernje novosti pre 3 dana
Srpski olimpijac Nemanja Majdov objavio je da je dobio suspenziju od pet meseci zbog kršenja religijskih kodeksa na Olimpijskim igrama u Parizu. Foto: Profimedia Kako je džudista saopštio, suspenzija je posledica toga što se prekrstio pre ulaska na… »
Ko je Nemanja Majdov – suspendovani srpski džudista: Evropski i svetski šampion koji je napravio buru na Olimpijskim igrama

Ko je Nemanja Majdov – suspendovani srpski džudista: Evropski i svetski šampion koji je napravio buru na Olimpijskim igrama

Nova pre 3 dana
: Nemanja Majdov, srpski džudista i nekadašnji svetski i evropski prvak, dobio je suspenziju u trajanju od pet meseci, nakon što je navodno prekršio religijske kodekse na Olimpijskim igrama u Parizu. Nemanja Majdov je na društvenim mrežama saopštio… »
„Pokazali ste jasan znak“: Zašto je tačno Majdov kažnjen?

„Pokazali ste jasan znak“: Zašto je tačno Majdov kažnjen?

Sport klub pre 3 dana
Srpski džudista Nemanja Majdov, nekadašnji svetski i evropski prvak, ponovo se našao u centru pažnje medija zbog stvari koje nemaju veze sa borilačkim sportom. Javnost je bila šokirana kada je saznala da je srpski reprezentativac suspendovan na pet… »
Džudista Majdov: Suspendovan sam na pet meseci jer sam se prekrstio na OI u Parizu

Džudista Majdov: Suspendovan sam na pet meseci jer sam se prekrstio na OI u Parizu

Radio 021 pre 3 dana
Srpski džudista Nemanja Majdov izjavio je da je suspendovan na pet meseci jer se krstio tokom takmičenja na Olimpijskim igrama u Parizu. Majdov je dobio suspenziju od pet meseci zbog kršenja religijskih kodeksa na Olimpijskim igrama u Parizu. Majdova… »
"Nadam se da će SAD svi sportisti da se krste u inat": Ana Sević reagovala zbog izbacivanja Nemanje Majdova iz sporta na pet…

"Nadam se da će SAD svi sportisti da se krste u inat": Ana Sević reagovala zbog izbacivanja Nemanje Majdova iz sporta na pet…

Blic pre 3 dana
Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov dobio je petomesečnu suspenziju. Kako je objavio, privremeno je izbačen zbog kršenja religioznih kodeksa, odnosno jer se krstio pre borbi na Olimpijskim igrama u Parizu. – Pre 15 dana mi je došla… »
Srpski džudista Nemanja Majdov suspendovan na pet meseci jer se prekrstio na Olimpijskim igrama

Srpski džudista Nemanja Majdov suspendovan na pet meseci jer se prekrstio na Olimpijskim igrama

Danas pre 3 dana
Srpski džudista Nemanja Majdov dobio je suspenziju u trajanju od pet meseci nakon što je prekršio pravilnik borilačkih sportova na Olimpijskim igrama u Parizu. Pravilnik ne dozvoljava iskazivanje bilo koje religije na bilo koji način tokom borbi… »
Majdov se oglasio posle odluke o suspenziji: Nisam hteo da se izvinim, za mene je Gospod broj 1

Majdov se oglasio posle odluke o suspenziji: Nisam hteo da se izvinim, za mene je Gospod broj 1

Danas pre 3 dana
Srpski džudista Nemanja Majdov, koji je dobio suspenziju u trajanju od pet meseci nakon što je prekršio religijske kodekse na Olimpijskim igrama u Parizu, rekao je da nije želeo da se izvini kad mu je stiglo obaveštenje o kazni. Podsetimo, Majdov se… »

Vesti dana »