Povezane vesti
Kina oslobodila Amerikanca koji je proveo u zatvoru 18 godina: Bio je osuđen na doživotnu robiju
Telegraf 16.09.2024
Preporučujemo. Kineska vlada oslobodila je 68-godišnjeg Amerikanca, stanovnika okruga Orindž, Dejvida Lina, koji se nalazio iza rešetaka od 2006. godine i služio doživotnu kaznu zatvora zbog lažnih optužbi oko prevare u vezi sklapanja ugovora, navela je… »
Kina nakon 18 godina oslobodila Amerikanca optuženog za prevaru
Radio 021 16.09.2024
Kineska vlada oslobodila je 68-ogodišnjeg Amerikanca Dejvida Lina, koji je od 2006. godin služio doživotnu kaznu zatvora zbog lažnih optužbi oko prevare u vezi sklapanja ugovora. Linova ćerka, Elis Lin, potvrdila je za Politiko da ju je Stejt department… »
Služio doživotnu kaznu zbog lažnih optužbi: Kina oslobodila Amerikanca koji je proveo u zatvoru 18 godina
Blic 16.09.2024
Kineska vlada oslobodila je 68-godišnjeg Amerikanca, stanovnika okruga Orindž, Dejvida Lina, koji se nalazio iza rešetaka od 2006. godine i služio doživotnu kaznu zatvora zbog lažnih optužbi oko prevare u vezi sklapanja ugovora, navela je američka vlada… »
Vesti dana »

Rhmz upozorava građane Srbije! Ovi datumi su ključni, neophodne su dodatne mere opreza od paklenih temperatura
Telegraf pre 50 minutajoš 26 povezanih

(Video) Rusija u plamenu! Odjekuju eksplozije, otkazani letovi, isplivali prvi snimci: Ukrajinci dronovima udarili u srce Putinove ratne mašinerije
Blic pre 55 minutajoš 27 povezanih