Povezane vesti

Džons fasciniran grobarima i atmosferom: „Mogu samo da zamislim kako će biti kada bude 20.000 ljudi!“

Džons fasciniran grobarima i atmosferom: „Mogu samo da zamislim kako će biti kada bude 20.000 ljudi!“

Hot sport pre 3 dana
„Ponosan sam na to gde smo sada. Ne bih rekao da sam zadovoljan, jer mislim da uvek možemo biti bolji“ Košarkaši Partizana savladali su ekipu Pariza u drugoj utakmici NIS Open Air turnira odigranom na beogradskom Sajmu – 83:82 Junak meča je… »
"Osećao sam se kao da ovde pripadam, ovde svi mi pripadamo" VIDEO

"Osećao sam se kao da ovde pripadam, ovde svi mi pripadamo" VIDEO

B92 pre 3 dana
Košarkaš Partizana Frenk Nilikina je u razgovoru sa srpskim medijima izneo utiske nakon neizvesne utakmice i trijumfa crno-belih protiv ekipe Pariza na pripremnom turniru na Beogradskom sajmu. Košarkaši Partizana su uspeli da u neizvesnoj završnici… »
Karlik Džons: Partizan može još dosta bolje od ovoga

Karlik Džons: Partizan može još dosta bolje od ovoga

Sport klub pre 3 dana
Pripremni period traje, a već je jasno da će američki plejmejker Karlik Džons biti jedan od najvažnijih igrača beogradskog KK Partizan u nastupajućoj sezoni. Bitnu ulogu igrao je i u nedelju uveče, kada su crno-beli u Hali 3 Beogradskog sajma u… »
Dejvis sekund pre kraja za pobedu košarkaša Partizana protiv Pariza i prvo mesto

Dejvis sekund pre kraja za pobedu košarkaša Partizana protiv Pariza i prvo mesto

Vesti online pre 3 dana
Košarkaši Partizana osvojili su prvo mesto na beogradskom turniru pošto su u meču trećeg, poslednjeg kola savladali Pariz rezultatom 83:82. Pred prepunim tribinama hale 3 Beogradskog sajma crno-beli su do pobede došli poenima Brendona Dejvisa sekund… »
Partizan pobedio Pariz košem u poslednjim sekundama i osvojio „NIS Open air“ turnir

Partizan pobedio Pariz košem u poslednjim sekundama i osvojio „NIS Open air“ turnir

Danas pre 3 dana
Košarkaši Partizana pobednici su „NIS Open air“ turnira pošto su u drugoj utakmici pobedili Pariz rezultatom 83:82 (21:21, 25:23, 22:22, 15:17). Crno-beli su pri rezultatu 82:81 za rivala imali deset sekundi za poslednji napad, a koš je dve… »

Vesti dana »