Povezane vesti

Jelena Karleuša surovo o bivšem mužu: Saopštenje o kom pričate nije napisao Duško, nego...

Jelena Karleuša surovo o bivšem mužu: Saopštenje o kom pričate nije napisao Duško, nego...

Story pre 3 dana
Jelena Karleuša o razvodu govorila iskreno Juče su se, nakon 16 godina braka, sporazumno razveli Jelena Karleuša i Duško Tošić. Razvodu je, kako je na Instagramu napisala, prisustvovala samo Jelena. - Potpisala sam sporazumni razvod braka posle 16… »
Poznati astrolog za Nova.rs govorio o razvodu Jelene Karleuše i Duška Tošića: „On svoju ljubomoru može da manifestuje…

Poznati astrolog za Nova.rs govorio o razvodu Jelene Karleuše i Duška Tošića: „On svoju ljubomoru može da manifestuje…

Nova pre 2 dana
: Brak Jelene Karleuše i Duška Tošića dugo godina je bio na klimavim nogama, a juče su zvanično saopštili javnosti da su se sporazumno razveli. Tačnije, to je saopštila pevačica putem svog Instagram profila. Astrolog Dušan Cincović je prošle… »
Mama nije trebala da plače, da bude nesrećna, mnoge stvari su se desile… Tošić posle razvoda dobio odgovor koji mu se…

Mama nije trebala da plače, da bude nesrećna, mnoge stvari su se desile… Tošić posle razvoda dobio odgovor koji mu se…

Svet & Skandal pre 3 dana
Jelena Karleuša o Dušku i njihovom razvodu rekla šta misli Popo diva Jelena Karleuša i fudbalski menadžer Duško Tošić juče su stavili tačku na svoj brak dug 16 godina. Oboje su se posle toga oglasili javnosti putem društvenih mreža. Duško je… »
„Ne vidim razlog zbog kog bismo ostali u dobrim odnosima – sve je trajalo samo zbog mene“: Karleuša potkačila Tošića…

„Ne vidim razlog zbog kog bismo ostali u dobrim odnosima – sve je trajalo samo zbog mene“: Karleuša potkačila Tošića…

Nova pre 3 dana
: Pevačica je prošle nedelje saopštila da se i zvanično razvodi od Duška Tošića posle 16 godina braka, a sada je otkrila detalje njihovog odnosa, naglašavajući da ne vidi potrebu da ostaju u dobrim odnosima. Pre nešto više od dve godine, Jelena… »
"Imao je 21 godinu, rastao je uz mene": Karleuša raspalila posle razvoda, rekla i šta misli o Duškovom saopštenju

"Imao je 21 godinu, rastao je uz mene": Karleuša raspalila posle razvoda, rekla i šta misli o Duškovom saopštenju

Mondo pre 3 dana
Pevačica Jelena Karleuša u emisiji rekla šta misli i o saopštenju njenog bivšeg muža. Pevačica Jelena Karleuša razvela se od fudbalera Duška Tošića, s kojim ima dve ćerke Niku i Atinu. Pevačica je sada, gostujući u emisiji na Kurir… »
Karleuša progovorila o razvodu, otkrila u kakvim će odnosima biti s Duškom: "Taj brak je trajao zbog mene"

Karleuša progovorila o razvodu, otkrila u kakvim će odnosima biti s Duškom: "Taj brak je trajao zbog mene"

B92 pre 3 dana
Pevačica Jelena Karleuša i fudbaler Duško Tošić juče su se zvanično, sporazumno razveli. O tome su se oboje odmah zatim oglasili na društvenim mrežama, a Jelena je već danas gostujući u jednoj emisiji, otvoreno progovorila o razvodu sa Duškom… »
Nikad više MUŽ I ŽENA: Tošićeva poslednja reč nakon razvoda razara dušu i telo, u saopštenju sve objasnio FOTO

Nikad više MUŽ I ŽENA: Tošićeva poslednja reč nakon razvoda razara dušu i telo, u saopštenju sve objasnio FOTO

Svet & Skandal pre 3 dana
Razvod Duška Tošića i Jelene Karleuše i dalje trese javnost Jelena Karleuša obavestila je javnost juče rano ujutro da je potpisala sporazumni razvod braka nakon 16 godina. Ona je ovaj dokument potpisala u društvu svog advokata Milana Ateljevića i… »
Duško Tošić se oglasio nakon razvoda od Jelene Karleuše: Sve ružne stvari treba da ostanu iza nas! (FOTO)

Duško Tošić se oglasio nakon razvoda od Jelene Karleuše: Sve ružne stvari treba da ostanu iza nas! (FOTO)

Svet plus pre 3 dana
Jelena Kareluša i Duško Tošić, razveli su se nakon 16 godina braka, a bivši fudbaler na društvenoj mreži Instagram objasnio je i detalje rastanka. Iako je Jelena često u medijima iznosila stvari iz njihovog odnosa, fudbaler je mudro ćutao. Dva… »

Vesti dana »