Povezane vesti

Aleksić (NPS) o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim

Aleksić (NPS) o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim

N1 Info pre 3 dana
Poslanik i predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miroslav Aleksić ocenio je, govoreći o najavi vlasti za vraćanje obaveznoj vojnog roka, da "zdravorazumski u tome vidi propagandu i marketing". „Služio sam vojsku u kasarni, znam šta je vojska… »
Aleksić (NPS) o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim

Aleksić (NPS) o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim

Beta pre 3 dana
Poslanik i predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miroslav Aleksić ocenio je, govoreći o najavi vlasti za vraćanje obaveznoj vojnog roka, da "zdravorazumski u tome vidi propagandu i marketing". "Služio sam vojsku u kasarni, znam šta je vojska… »
Aleksić (NPS) o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim?

Aleksić (NPS) o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim?

Danas pre 3 dana
Poslanik i predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miroslav Aleksić ocenio je, govoreći o najavi vlasti za vraćanje obaveznoj vojnog roka, da „zdravorazumski u tome vidi propagandu i marketing“. „Služio sam vojsku u kasarni, znam šta je… »
Aleksić o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim?

Aleksić o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim?

NIN pre 3 dana
Poslanik i predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miroslav Aleksić ocenio je, govoreći o najavi vlasti za vraćanje obaveznoj vojnog roka, da "zdravorazumski u tome vidi propagandu i marketing". "Služio sam vojsku u kasarni, znam šta je vojska… »
Aleksić (NPS) o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim

Aleksić (NPS) o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim

Nova pre 3 dana
: Poslanik i predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miroslav Aleksić ocenio je, govoreći o najavi vlasti za vraćanje obaveznoj vojnog roka, da "zdravorazumski u tome vidi propagandu i marketing"."Služio sam vojsku u kasarni, znam šta je vojska… »

Vesti dana »