Povezane vesti

Aleksić (NPS) o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim

Aleksić (NPS) o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim

Glas Zaječara pre 3 dana
Poslanik i predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miroslav Aleksić ocenio je, govoreći o najavi vlasti za vraćanje obaveznoj vojnog roka, da „zdravorazumski u tome vidi propagandu i marketing“. „Služio sam vojsku u kasarni, znam šta je… »
Aleksić o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim

Aleksić o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim

Nedeljnik pre 3 dana
Poslanik i predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miroslav Aleksić ocenio je, govoreći o najavi vlasti za vraćanje obaveznoj vojnog roka, da „zdravorazumski u tome vidi propagandu i marketing“. „Služio sam vojsku u kasarni, znam šta je… »
Aleksić (NPS) o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim

Aleksić (NPS) o obaveznom vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim

Radio sto plus pre 3 dana
On smatra i da je drugo suštinsko pitanje odliv profesionalne vojske. “Ako smo krenuli u proces profesionalizacije, zbog čega smo došli u situaciju da profesionalni vojnici odlaze iz vojske. Čini mi se da se išlo logikom da Srbi vole vojsku i da je… »

Vesti dana »