Povezane vesti
Medvedev: A šta ako je atentator na Trampa radio za kijevski režim?
Vesti online 16.09.2024
Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije osvrnuo se na to što je osumnjičeni za atentat Rajan Rut regrutovao plaćenike za ukrajinsku vojsku. Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev prokomentarisao je “ukrajinske veze”… »
Medvedev: A šta ako je atentator na Trampa radio za kijevski režim?
Pravda 16.09.2024
Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije osvrnuo se na to što je osumnjičeni za atentat Rajan Rut regrutovao plaćenike za ukrajinsku vojsku. Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev prokomentarisao je "ukrajinske veze"… »
Vesti dana »

Gradonačelnik Beograda Šapić predstavio Nove tramvaje: Dobro došli na prezentaciju vizantijsko-nemanjićkih plavušana! Jedan već od sutra na šinama! (foto)
Kurir pre 2 satajoš 24 povezane

Nestabilno i vetrovito vreme u Srbiji sa obilnim padavinama i najavom novog pogoršanja
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 44 povezane

Evo ko je napustio skupštinu Grada tokom donošenja inicijative da se podigne spomenik stradalima u padu nadstrešnice Dina Vučinić: Potvrđeno je da im ni pomirenje, ni sećanje na žrtve nisu prioritet
Dnevnik pre 1 satjoš 23 povezane

SAD i EU postigli trgovinski sporazum sa carinama od 15%, dok traju pregovori sa Kinom
Naslovi.ai pre 1 satjoš 63 povezane

Vladan Milojević pred revanš sa Linkolnom: Niko nije pre utakmice pobedio, Arnautović će biti u sastavu
Danas pre 12 minutajoš 32 povezane