Povezane vesti

Skandal oko Hjua Edvardsa: Bivši BBC voditelj osuđen na šest meseci uslovno

Skandal oko Hjua Edvardsa: Bivši BBC voditelj osuđen na šest meseci uslovno

Južne vesti pre 3 dana
Jonathan Brady/PA Wire Hju Edvards stiže na sud Hju Edvards je osuđen na šest meseci uslovno zbog slika zlostavljanja dece, što znači da neće morati u zatvor. Bivša zvezda BBC vesti moraće da pohađa program za seksualne prestupnike i biće upisan… »
Skandal oko Hjua Edvardsa: Bivši BBC voditelj osuđen na šest meseci uslovno

Skandal oko Hjua Edvardsa: Bivši BBC voditelj osuđen na šest meseci uslovno

BBC News pre 3 dana
Voditelj je priznao da je posedovao fotografije zlostavljanja maloletnika. BBC: „Zgroženi smo". Hju Edvards je osuđen na šest meseci uslovno zbog slika zlostavljanja dece, što znači da neće morati u zatvor. Bivša zvezda BBC vesti moraće da… »
Skandal oko Hjua Edvardsa: Bivši BBC voditelj osuđen na šest meseci uslovno

Skandal oko Hjua Edvardsa: Bivši BBC voditelj osuđen na šest meseci uslovno

Danas pre 3 dana
Hju Edvards je osuđen na šest meseci uslovno zbog slika zlostavljanja dece, što znači da neće morati u zatvor. Bivša zvezda BBC vesti moraće da pohađa program za seksualne prestupnike i biće upisan u registar seksualnih prestupnika sedam godina… »
Skandal oko Hjua Edvardsa: Šok, bes i kontrola štete u BBC-ju

Skandal oko Hjua Edvardsa: Šok, bes i kontrola štete u BBC-ju

Blic pre 3 dana
Kad sam počinjala da radim u BBC njuzu pre tri godine, prijatelj sa posla mi je dao savet u vezi sa mojim novim kolegom Hjuom Edvardsom. „Smeš da budeš duhovita", rekao je on. „Ali nemoj da budeš duhovitija od Hjua." „Smeš da budeš pametna… »
Skandal oko Hjua Edvardsa: Šok, bes i kontrola štete u BBC-ju

Skandal oko Hjua Edvardsa: Šok, bes i kontrola štete u BBC-ju

Danas pre 3 dana
Kad sam počinjala da radim u BBC njuzu pre tri godine, prijatelj sa posla mi je dao savet u vezi sa mojim novim kolegom Hjuom Edvardsom. „Smeš da budeš duhovita“, rekao je on. „Ali nemoj da budeš duhovitija od Hjua.“ „Smeš da budeš… »
Skandal oko Hjua Edvardsa: Šok, bes i kontrola štete u BBC-ju

Skandal oko Hjua Edvardsa: Šok, bes i kontrola štete u BBC-ju

NIN pre 3 dana
Kad sam počinjala da radim u BBC njuzu pre tri godine, prijatelj sa posla mi je dao savet u vezi sa mojim novim kolegom Hjuom Edvardsom. "Smeš da budeš duhovita", rekao je on. "Ali nemoj da budeš duhovitija od Hjua." "Smeš da budeš pametna, ali… »
Skandal oko Hjua Edvardsa: Šok, bes i kontrola štete u BBC-ju

Skandal oko Hjua Edvardsa: Šok, bes i kontrola štete u BBC-ju

Radio 021 pre 3 dana
Voditelj optužen za zlostavljanje dece priznao da je posedovao fotografije maloletnika. Jonathan Brady/PA Wire Hju Edvards stiže na sud Kad sam počinjala da radim u BBC njuzu pre tri godine, prijatelj sa posla mi je dao savet u vezi sa mojim novim… »

Vesti dana »