Povezane vesti

Una je krenula u 1.: Razred i jedini je đak Zbog nje su staru seosku prodavnicu pretvorili u školu: "Učiteljica i ja delimo…

Una je krenula u 1.: Razred i jedini je đak Zbog nje su staru seosku prodavnicu pretvorili u školu: "Učiteljica i ja delimo…

Blic pre 3 dana
Jedini đak škole u selu Gornji Stranjani, na obroncima planine Jadovnika, je devojčica Una koja je ove školske godine krenula u prvi razred. Nekada je škola brojala mnogo đaka, ali kao i mnoge škole u selima odakle su se meštani raselili… »
"Volela bih da imam drugare, družim se samo sa učiteljicom": Una je pošla u prvi razred i jedini je đak u školi

"Volela bih da imam drugare, družim se samo sa učiteljicom": Una je pošla u prvi razred i jedini je đak u školi

Mondo pre 3 dana
Za samo desetak dana adaptiran je prostor stare seoske prodavnice da bi jedna devojčica krenula u prvi razred. Jedini đak škole u selu Gornji Stranjani, na obroncima planine Jadovnika, je devojčica Una koja je ove školske godine krenula u prvi… »
Una krenula u 1. razred i jedini je đak u Stranjanima: Zbog nje staru seosku prodavnicu pretvorili u školu

Una krenula u 1. razred i jedini je đak u Stranjanima: Zbog nje staru seosku prodavnicu pretvorili u školu

Telegraf pre 3 dana
Preporučujemo. U selu Gornji Stranjani, na obroncima planine Jadovnika, nekada je škola brojala mnogo đaka, ali kao i mnoge škole u selima odakle su se meštani raselili, doživela je da zatvori svoja vrata… Kako je škola za deset godina… »

Vesti dana »