Povezane vesti

Tiktoker razbesneo Srbiju porukom o vojnom roku: "Odakle vam ideja da želim da uzmem pušku i branim zemlju?"

Tiktoker razbesneo Srbiju porukom o vojnom roku: "Odakle vam ideja da želim da uzmem pušku i branim zemlju?"

Mondo pre 2 dana
Ukoliko Vlada Srbije usvoji odluku, vojni rok bi trebalo da traje 75 dana i biće organizovan iz dva dela, 60 dana obuke i 15 dana vežbe. Za muškarce, starije od 18 godina, bio bi obavezan, a za žene dobrovoljan. Vest da je predsednik Srbije potpisao… »
Da li će budući vojnici moći da se pozovu na prigovor savesti?

Da li će budući vojnici moći da se pozovu na prigovor savesti?

Danas pre 3 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potpisao je saglasnost za obavljanje redovnog vojnog roka u trajanju od 75 dana, što otvara brojna pitanja o njegovom sprovođenju u praksi, uključujući i prigovor savesti kojim su oni koji su se na njega pozivali… »
Aleksić o vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim?

Aleksić o vojnom roku: Da li se mi to spremamo da ratujemo i s kim?

Radio 021 pre 3 dana
Poslanik i predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miroslav Aleksić ocenio je, govoreći o najavi vlasti za vraćanje obaveznoj vojnog roka, da "zdravorazumski u tome vidi propagandu i marketing". "Služio sam vojsku u kasarni, znam šta je vojska… »
General Kolundžija o vojnom roku: Dva i po meseca nije dovoljno, vojničke čizme se ne mogu razgaziti za 15 dana

General Kolundžija o vojnom roku: Dva i po meseca nije dovoljno, vojničke čizme se ne mogu razgaziti za 15 dana

N1 Info pre 3 dana
General u penziji Dragan Kolundžija izjavio je da je odluku o uvođenju obaveznog vojnog roka očekivao i ranije s obzirom na probleme u vojsci, ali rok od 75 dana je, smatra, potcenjivanje vojske. "To nije dovoljno. Nekom da date dva i po meseca da… »
General Kolundžija o vojnom roku: Dva i po meseca nije dovoljno, vojničke čizme se ne mogu razgaziti za 15 dana

General Kolundžija o vojnom roku: Dva i po meseca nije dovoljno, vojničke čizme se ne mogu razgaziti za 15 dana

Novi magazin pre 3 dana
General u penziji Dragan Kolundžija izjavio je da je odluku o uvođenju obaveznog vojnog roka očekivao i ranije s obzirom na probleme u vojsci, ali rok od 75 dana je, smatra, potcenjivanje vojske. "To nije dovoljno. Nekom da date dva i po meseca da… »
Ja bih u vojsku išao vrlo rado

Ja bih u vojsku išao vrlo rado

Danas pre 3 dana
Da se ne lažemo, to što se vraća obavezni vojni rok je krajnje populistička odluka za mazanje očiju javnosti i dizanje galame, koja neće imati ama baš nikakvog praktičnog značaja. Vojska se u ovoj zemlji nije služila dobrih 14 godina, mnoge… »
"Moj sin neće u vojsku, mama ne da": Mreže gore zbog objave o obaveznom vojnom roku, jedni se slažu, drugi besni

"Moj sin neće u vojsku, mama ne da": Mreže gore zbog objave o obaveznom vojnom roku, jedni se slažu, drugi besni

Mondo pre 3 dana
Objava o obaveznom vojnom roku u Srbiji je zapalila mreže. Nakon što je predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić kao vrhovni komandant Vojske Srbije potpisao saglasnost za obavljanje obaveznog vojnog roka u trajanju od 75 dana, digla se prava bura… »
Ovako ljudi na društvenim mrežama zamišljaju vojni rok danas i urnebesno je: Skin care rutina, outfit check i Zadruga

Ovako ljudi na društvenim mrežama zamišljaju vojni rok danas i urnebesno je: Skin care rutina, outfit check i Zadruga

City magazine pre 3 dana
Vojni rok po drugi put među Srbima se sprema jer je predsednik Srbije Aleksandar Vučić potpisao saglasnost za njegovo obavljanje u trajanju od 75 dana. Ta vest je obradovala mnoge, neke uplašila, a neke i nasmejala, pogotovo kad znamo kakvo je stanje… »
Ja bih u vojsku išao vrlo rado

Ja bih u vojsku išao vrlo rado

Danas pre 3 dana
Da se ne lažemo, to što se vraća obavezni vojni rok je krajnje populistička odluka za mazanje očiju javnosti i dizanje galame, koja neće imati ama baš nikakvog praktičnog značaja. Vojska se u ovoj zemlji nije služila dobrih 14 godina, mnoge… »
"Moj sin neće u vojsku! Ne da Mama!" Jedan komentar zapalio društvene mreže, a onda je počela paljba: "Gospođo..."

"Moj sin neće u vojsku! Ne da Mama!" Jedan komentar zapalio društvene mreže, a onda je počela paljba: "Gospođo..."

Blic pre 3 dana
Nakon što je predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić kao vrhovni komandant Vojske Srbije potpisao saglasnost za obavljanje obaveznog vojnog roka u trajanju od 75 dana, digla se prava bura na društvenim mrežama. Dok jedni smatraju da vojni rok… »
Jovana Joksimović se oglasila o uvođenju vojnog roka! Evo da li želi sina da pošalje u vojsku

Jovana Joksimović se oglasila o uvođenju vojnog roka! Evo da li želi sina da pošalje u vojsku

Vesti online pre 3 dana
Predsednik Aleksandar Vučić nedavno je saopštio da je potpisao saglasnost o redovnom vojnom roku, a ovu temu obradila je i voditeljka Jovana Joksimović u svom programu, te se i lično izjasnila. Obavezan vojni rok izazvao je mnogo polemike u javnosti… »
"Moj sin neće u vojsku! Ne da Mama!" Jedan komentar zapalio društvene mreže, a onda je počela paljba: "Gospođo..."

"Moj sin neće u vojsku! Ne da Mama!" Jedan komentar zapalio društvene mreže, a onda je počela paljba: "Gospođo..."

Blic pre 3 dana
Nakon što je predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić kao vrhovni komandant Vojske Srbije potpisao saglasnost za obavljanje obaveznog vojnog roka u trajanju od 75 dana, digla se prava bura na društvenim mrežama. Dok jedni smatraju da vojni rok… »
"Zavidim Amerikancima, a toliko ih pljujemo!" Evo šta je Jovana rekla tokom priče o uvođenju vojnog roka

"Zavidim Amerikancima, a toliko ih pljujemo!" Evo šta je Jovana rekla tokom priče o uvođenju vojnog roka

Telegraf pre 3 dana
Preporučujemo. Voditeljka Jovana Joksimović izjasnila se u jutarnjem programu o vraćanju obaveznog vojnog roka kada je u pitanju njen sin. Ova tema izazvala je mnogo polemike u javnosti, a Jovana je iznela svoj stav. - Ja bih stvarno volela da mi svi… »
Jovana Joksimović u programu uživo progovorila o vojnom roku, otkrila da li će sina poslati u vojsku

Jovana Joksimović u programu uživo progovorila o vojnom roku, otkrila da li će sina poslati u vojsku

Blic pre 3 dana
Pre nekoliko dana predsednik Srbije Aleksandar Vučić je otkrio da je potpisao saglasnost o redovnom vojnom roku, a voditeljka Jovana Joksimovć se u programu uživo izjasnila o toj temi. - Ja bih stvarno volela da mi svi budemo ponosni na našu državu… »
Jovana Joksimović se upravo javno izjasnila povodom vojnog roka: Jasno poručila da li će sina pustiti u vojsku

Jovana Joksimović se upravo javno izjasnila povodom vojnog roka: Jasno poručila da li će sina pustiti u vojsku

Telegraf pre 3 dana
Preporučujemo. Predsednik Aleksandar Vučić pre nekoliko dana je otkrio da je potpisao saglasnost o redovnom vojnom roku, a voditeljka Jovana Joksimović se u programu uživo izjasnila o temi vojske kada je u pitanju njen sin. Ova tema, odnosno… »

Vesti dana »