Povezane vesti
Vučević: Obustava rada u 37 odsto škola, korektna ponuda Vlade za povećanje plata
Telegraf 16.09.2024
Preporučujemo. Premijer Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da je od jutros potpuna obustava rada u 37 odsto škola, dodajući da je država predložila najveće povećanje u narednoj godini upravo za prosvetu i da ne postoje "skrivene pare" koji bi… »
Vučević: Obustava rada u 37 odsto škola, korektna ponuda Vlade Srbije za povećanje plata
Euronews 16.09.2024
Premijer Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da je od jutros potpuna obustava rada u 37 odsto škola, dodajući da je država predložila najveće povećanje u narednoj godini upravo za prosvetu i da ne postoje "skrivene pare" koji bi Vlada zbog… »
Vučević: Štrajk u 37 odsto škola, dali smo korektnu ponudu za povećanje plata
Sputnik 16.09.2024
Premijer Srbije Miloš Vučević izjavio je da je od jutros potpuna obustava rada u 37 odsto škola, dodajući da je država predložila najveće povećanje u narednoj godini upravo za prosvetu i da ne postoje „skrivene pare“ koje bi Vlada zbog… »
Vesti dana »

Rio Tinto: Potvrđeno da se projekat Jadar može razvijati u skladu sa standardima EU
Nova ekonomija pre 7 minutajoš 32 povezane

Uhapšen napadač iz Futoga: Gađao okupljene kesama napunjenim farbom
Pravda pre 1 satjoš 17 povezanih

Gradnja u Bloku 4: Investitor tvrdi da je sve po propisima, stanari demantuju
Insajder pre 3 satajoš 16 povezanih

Oko 20.000 ljudi evakuisano u Kelnu zbog bombi iz Drugog svetskog rata
BBC News pre 2 satajoš 17 povezanih